Депутати районної ради внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік. За рахунок субвенцій з державного та обласного бюджету були збільшені видатки на соціальні потреби майже на 60 мільйонів гривень.

Зокрема, кошти в сумі 27 643 700 гривень були направлені на здійснення виплат по пільгах та субсидіях на оплату електроенергії, природного  газу, послуг тепло -, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот, 2 374 990 гривень – на здійснення виплат по пільгах та субсидіях на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, 28 994 700 гривень – на для здійснення виплат допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, 463 800 гривень – для виплати соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за принципом «гроші ходять за дитиною» та 14 371 гривня на забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

На сесію також було винесено питання «Про внесення змін до структури та чисельності виконавчого апарату Ямпільської районної ради», яким пропонувалось створити юридичний відділ для більш повного надання юридичної допомоги органам місцевого самоврядування району. Але більшість депутатів проголосували проти такого рішення з мотивів економії бюджетних коштів.

Окрім того, депутати підняли питання про благоустрій центральної площі районного центру. В результаті обговорення, було прийнято протокольне доручення Ямпільській селищній раді провести комплекс заходів по благоустрою центральної площі та рекомендувати переглянути рішення про утилізацію бронзового пам’ятника Леніну на металобрухт. Звучали пропозиції провести конкурс проектів нової скульптури, яка б могла прикрасити центральну частину селища.