10 команд загальноосвітніх шкіл Ямпільського району взяли участь в районному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Сьогодні вони представили свої виступи на сцені Районного центру культури та дозвілля. Журі оцінювало команди не лише за рівнем розкриття теми, а і за оформленням і оригінальністю виступу, рівнем виконавської майстерності, дотепності, почуття гумору, вокальними та хореографічними здібностями юних агітаторів за здоровий спосіб життя.

Команди справили позитивне враження на глядачів, які кожен виступ зустрічали бурхливими оплесками. Рішенням журі, перемогу в  районному етапі здобула команда «Не стандарт» Ямпільської ЗОШ №2, команди «Адреналін» Свеської ЗОШ №1, «Шанс» Свеської сп. школи №1 – «ліцей» та «Мрія» Імшанської ЗОШ – здобули другі місця, а команди  «Позитив» Марчихинобудської ЗОШ, «Промінь надії» Дружбівської ЗОШ №2 та «Крок» Ямпільської ЗОШ №1 стали срібними призерами конкурсу.

На розподіл призових місць вплинув той факт, що одна з команд допустила грубе порушення регламенту конкурсу і випустила на сцену учасників, що не досягли 10-ти річного віку. В результаті, добре підготовлений виступ був оцінений нижче його реального рівня.

Источник: http://poluostrov-news.com

7 thoughts on “Ямпіль приймав районний етап фестивалю «Молодь обирає здоров’я»

  1. Але де ж сумлiння жюрi?Мiж восьми командами розподiлили мicця,а двi команди нiби i не були присутнi .Могли б щось придумати з тими маленькими,якесь особливе мiсце можливо!Двi команди якiсь не талановитi виходить,а вiсiм талановитих.Хто тi суддi!???!Зрозумiло, перше мicце у Ямпiльскоi школи-дуже подiбно на упереджене ставлення!

    1. В Ямполе так заведено,в любых конкурсах побеждают местные)))))))))

  2. Завидуйте пожалуйста молча, нужно было команду достойно подготовить, а не искать отмазки!!

    1. Любий ,Гость,це вже не вперше,упереджене ставлення – це норма в нашому суспiльствi.Чому заздрити?я доросла людина i не змагалася в тих командах.Мiсць 8!!!Лише 2 команди без мicць???Хто суддi менi цiкаво???Чому таке ставлення до дiтей, бажаю знати.

  3. сначала посчитайте не 8 команд, а 7 получили места, не оценили 3 команды. И для того что бы критиковать первое место нужно было пойти и посмотреть на выступление детей! А вот остальные места розданы не справедливо!

  4. Тут бiльше не мicця обговорюютья ,а суддi, 8 чи 7 не велика рiзниця,як би 3 питань би не було.Хто оцiнювал дiти?Странно все розподiлено(

Comments are closed.