Компанія «Центр ЄДР» пропонує своїм клієнтам допомогу в оформленні витягу з Єдиного державного реєстру ЄДРПОУ.

Нагадаємо, Законом України від 07.04.2011 р. № 3205- VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця» (далі Закон № 3205- VI) було скасовано дію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця.Юридична або фізична особа-підприємець може подати запит на витяг з єдр  – документу, який містить основні відомості про суб’єкта підприємницької діяльності.

Мова йде про один із найважливіших документів, які потрібні для здійснення будь-якої підприємницької діяльності.Витяг містить у собі один або декілька критеріїв пошуку, які дають повне уявлення про юридичний стан підприємця, про діяльність компанії протягом усього періоду її існування.Витяг з єдиного державного реєстру – це бланк суворої звітності, що має облікову серію і номер.

Вартість послуги складає 180 грн при оформленні за 8 робочих годин, 250 грн – за 4 робочі години і 300 грн – за 2 робочі години.  В послугу входить безкоштовна доставка витягу з ЕДРПОУ та інших необхідних документів – виписок, довідок. 

Щоб замовити витяг з Єдиного державного реєстру, потрібно надати: для юридичної особи –  код ЄДРПОУ, для фізичної особи – підприємця – ідентифікаційний номер.