За звинуваченням у зберіганні та збуті наркотиків працівники сумської поліції затримали 24-річну жінку. Остання своєму коханому в СІЗО намагалась передати пакунок з канабісом вагою 300 грамів та один грамм амфетаміну. Правоохоронцям вона пояснила – хотіла підбадьорити коханого за гратами, а ще порадувати його товаришів.

Затримали 24-річну жительку Ямпільського району працівники 6-го територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції спільно з працівниками оперативного відділу Сумського слідчого ізолятору. Жінка намагалась передати наркотики своєму співмешканцю, який перебуває під слідством в СІЗО за скоєння ним грабежів.

В її посилці серед продуктів харчування правоохоронці знайшли один грам психотропної речовини «Амфетамін», а в куртці, у підкладці, поліцейські виявили вшитий пакунок з подрібненою речовиною зеленого кольору, що нагадував канабіс, вагою 300 граммів.

Наркотичні засоби одразу вилучили та направили на експертизу, а турботливу відвідувачку для пояснень направили до кімнати слідчого.

Як виявилось, жінка з власного досвіду знає про життя ув’язнених. За своїми плечима мала судимість за скоєння крадіжок. Пояснила, що за гратами ув’язненні позбавлені жодного задоволення, а тому, щоб хоч якось порадувати коханого та його друзів вирішила принести йому наркотиків.

«Сьогодні працівники поліції встановлюють канал надходження наркотиків до молодої жінки. Зрозуміло, що невдовзі вона приєднається до свого коханого, – коментую цю подію Радій Будзинський, начальник 6-го територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції. – От тільки строк ув’язнення її буде значно більшим, ніж у її співмешканця».
Стосовно затриманої відкрили одразу два кримінальних провадження за зберігання та збут наркотичних та психотропних речовин. За ст. 307 ч.2 та ст. 309 ч.1 КК України на неї очікує покарання у вигляді ув’язнення строком від п’яти до десяти років.