Популярність фрілансу – віддаленої роботи в Інтернеті – в Україні почався в 2015 році і зараз продовжує набирати обертів. Багато українців готові працювати вдома і знаходяться в пошуку стабільної, великої і вигідної біржі фрілансу. У цьому їм допомагає сервіс Метнись Кабанчиком – всеукраїнський сайт, який об’єднує всіх виконавців та замовників послуг.

Для початківців та досвідчених фрілансерів сервіс є основним місцем роботи – саме тут можна знаходити замовлення, безпечно виконувати їх, гарантовано отримувати оплату від замовників. Розробники сервісу Метнись Кабанчиком врахували ці тонкощі і створили масштабну біржу. Після оновлення сайту на початку 2016 року фріланс-категорії були розширені і зараз включають декілька десятків напрямків.

Популярні копірайтери та розробники

Підробляти віддалено в категорії Біржа фрілансу може кожен бажаючий, при наявності певних навичок. Особливо біржу оцінили студенти, мами в декреті і професійні фрілансери, для яких віддалена робота є основною статтею доходу. Завдання, які розміщують замовники на сайті, різноманітні і призначені як для фахівців-початківців, так і для професіоналів.

Найпопулярніша у замовників послуга – копірайтинг, що представляє собою написання текстів для сайтів. Найбільші можливості отримати підробіток в якості фрілансерів на проекті мають: журналісти, рерайтери, дизайнери, розробники сайтів і мобільних додатків та інші фахівці.

Фріланс – перспективний напрямок. Для одних це – підробіток, для інших – можливість вдосконалити професійні навички. Хтось повністю переходить на віддалену роботу. Головне для всіх цих людей – мати стабільну базу завдань від перевірених замовників. Цю можливість дає сервіс Метнись Кабанчиком.