Заходи з нагоди ювілею Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» співпали з ІХ відкритою виїзною олімпіадою Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка, яка відбулась на базі районного центру дитячої та юнацької творчості.  

12 березня до Ямполя з’їхались кращі учні випускних класів загальноосвітніх шкіл області, які мріють продовжити навчання в Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка. Виїзна олімпіада, яка вже дев’ятий раз поспіль проводилась на базі Ямпільського РЦДЮТ, давала їм можливість не тільки перевірити рівень своїх знань та навиків, а і скласти вступні іспити до університету з «рисунку» та «креслення».

Майбутні абітурієнти поспілкувались з викладачами закладу та отримали додаткову інформацію про вступ та умови навчання в університеті. А ввечері вони були запрошені на урочистості з нагоди 20-ти річчя  Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка».

Святкові заходи відбулись в приміщені районного центру культури та дозвілля і викликали велику зацікавленість ямпільчан. О 17:30 в фойє центру урочисто відкрили виставку найкращих робіт вихованців студії, а о 18:00 розпочався святковий концерт за участю юних артистів Районного центру дитячої та юнацької творчості.

1 thought on “В Ямполі відсвяткували 20-ти річчя «Полісяночки»

  1. В такому прекрасному краї такі люди талановиті живуть. Здоровя всім і натхнення

Comments are closed.