Селищна влада обіцяє весною належним чином впорядкувати земельну ділянку на місці колишнього «Будинку піонерів» та  провести аукціон з продажу права її оренди.

Про це йдеться у відповіді селищного голови Наталії Цибулько на депутатське звернення депутатів районної ради Губар О.К., Соломко О.О. та Чудеси С.А.

«Земельна ділянка, на якій знаходилося колишнє приміщення Будинку піонерів, весною буде належним чином упорядкована: вивезені рештки будівельного сміття, вирубані чагарники і розрівняна земля (наразі цього не зробили, тому, що земля не підсохла і техніка буксує). Вищезазначена ділянка є комунальною власністю територіальної громади і передбачена для продажу права оренди землі через аукціон (кошти для оформлення належних документів у бюджеті 2016 року передбачені)».

Проте, селищна влада не зможе привести в належний стан покинутий житловий будинок, що розташований поруч.

«Занедбаний приватний будинок по вул. Шевченка, 1 перебуває у власності, нині покійного, Рябова Олександра Сергійовича який проживав у Криму. Його сестра, мешканка півострову, офіційно не оформила право власності на будинок, хоча заяву про визнання спадщини подала. Земельна ділянка під цим будинком приватизована 17.11.1995 року. За цей будинок вели розмову з родичами, які постійно проживають в Ямполі, але вони не мають з кримчанами зв’язку. Щороку Ямпільська селищна рада скошує траву, вирубує парослі та прибирає регулярно сміття навколо цього будинку», – вказано у відповіді селищного голови.

Нагадаємо, 16 лютого депутати Ямпільської районної ради надіслали Наталії Цибулько депутатське звернення «Щодо благоустрою території по вулиці Спасо – Преображенській». У ньому депутати підняли питання безпечного відвідування дітьми селища дитячих закладів, які знаходяться поблизу, а також санітарного та естетичного стану однієї з центральних вулиць селища.