Протягом I кварталу 2011 року на території Ямпільського району спостерігалась заборгованість із заробітної плати в ТОВ «Ямпільський механічний завод» – 417 тис. гривень. Перевіркою діяльності ТОВ «Ямпільський механічний завод» із залученням державного інспектора праці прокуратурою Ямпільського району у 2010 році виявлено факти безпідставної невиплати заробітної плати а також грубого порушення законодавства про працю. За результатами перевірки 03.08.10 прокуратурою Ямпільського району було порушено кримінальну справу щодо генерального директора ТОВ «Ямпільський механічний завод» за ч. 1 ст. 172, ч. 1 ст. 175 КК України. Дана справа по закінченні досудового слідства була направлена до Ямпільського районного суду з обвинувальним висновком. За результатами судового розгляду у січні 2011 року було винесено обвинувальний вирок, вся заборгованість із заробітної плати – 417 тис. гривень була охоплена цивільними позовами потерпілих по кримінальній справі – працівників ТОВ «Ямпільський механічний завод». Виконавчі документи перебували на виконанні в органах Державної виконавчої служби. Прокуратурою району продовжувався моніторинг стану погашення вказаної заборгованості ТОВ «Ямпільський механічний завод», здійснювались відповідні заходи. В результаті цього ТОВ «Ямпільський механічний завод» повністю розрахувався по заборгованості з виплати заробітної плати.

Також, протягом I кварталу 2011 року мала місце заборгованість із заробітної плати в сумі 16 тис. гривень (станом на 01.02.11) в ПП «Ямпіль-Інвест». За результатами перевірки прокуратурою району було внесено припис про усунення порушень закону. Порушення усунуті, заборгованість ліквідована.

Крім цього, спостерігалася заборгованість із заробітної плати в сумі 72 тис. гривень в діяльності ТОВ «Росагроінвест» (станом на 01.06.11). Прокуратурою проведено перевірку вказаних обставин, внесено припис. Порушення закону усунуті.

Також, в поточному році в порядку ст. 97 КПК України проведено перевірку обставин виникнення заборгованості з виплати заробітної плати в діяльності ТОВ «Глобфармерс». За результатами перевірки не добуто доказів щодо фінансово-економічного стану товариства, безпідставності невиплати заробітної плати, у зв’язку з чим відмовлено в порушенні кримінальної справи.

error: Content is protected !!