Згідно Євангеліям Ісус Христос народився в часи правління імператора Августа в юдейському місті Віфлеємі у сім’ї теслі Йосипа Обручника з Назарету в його нареченої Марії (Богородиці й Пріснодіви), які прибули до Віфлеєму для участі в перепису населення (Лк. 2:1 Д). Через відсутність місця в готелі родина була змушена переночувати в печері, що використовувалася як хлів дня укриття худоби від непогоди. Під час народження Христа над печерою зійшла Віфлеємська зірка, яка вказала про цю подію трьом волхвам (мудрецям). Першими прийшли поклонитися Христу пастухи, яким про цю подію возвістив янгол, потім волхви. Волхви піднесли Христу дарунки —золото, ладан і Смірну.

Це не просто згадка події, яка давно колись відбувалася. Це постійне необхідне переосмислення значення й змісту пришестя на землю Сина Божого — Другого лиця Святої Трійці, котре відбулося як для спасіння людства в цілому, так і для кожної людини в окремості.

Дорогі брати і сестри! Шановні ямпільчани!

Від щирого серця вітаю всіх вас з великим святом – Різдвом Христовим!

Чудо народження Спасителя спонукає нас осмислити його глибину та значення.

Це укріплює нашу віру у неминучу перемогу добра над злом, світла над темрявою, надихає надією на світле майбутнє.

Сьогодні, як ніколи, ми покладаємо свої сподівання на духовне відродження та моральне оновлення. Ми сповнені рішучості з Божою допомогою вершити добрі справи для себе, своїх дітей, своєї країни. Ми не повинні забувати, що Господь прийшов на землю, щоб завжди бути з нами, а нам з Ним, як у житті |тимчасовому земному, так і у житті вічному. А це залежить від нашої власної волі і бажаним. Тому, перш за все, нам необхідно намагатися навести порядок у своїй душі, прагнути жити згідно закону Божого, й на своєму місці в іромадському житті виконувати свої обов’язки, а не шукати недоліків в інших людях, терпінням і смиренням з Божою допомогою лікувати власні духовні хвороби. І тоді отримаємо мир спокій у своєму серці, і як наслідок, у суспільстві в цілому.

Щастя вам та Божого Благословення.

Христос народився! Славимо Його!

Злюбов’ю у Христі

Настоятель Свято-Георгієвського храму протоієрей МИКОЛА