На засіданні робочої групи зі сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад в Сумській обласній державній алміністрації обговорили перспективи об’єднання Свеської, Ямпільської селищних та Дружбівської міської територіальних громад.

Про це повідомляє офіційний сайт облдержадміністрації.

«Успішний перший старт, який зроблено Березівською територіальною громадою, буде прикладом для інших громад, що проводять об’єднання. Головним завданням влади залишається створення фінансово незалежних громад, що зможуть самостійно та на належному рівні утримувати дитячі садочки і школи, амбулаторії, будинки культури і клуби, дороги, інфраструктуру. Як результат – підвищення якості повсякденного життя мешканців кожного села, селища чи міста», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації, голова робочої групи зі сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад Олександр Марченко.

Про перспективи об’єднання громад в Ямпільському районі розповіла тимчасово виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Ірина Панченко.

До обговорення актуальної для району теми долучилися представники органів місцевого самоврядування Ямпільського району, голови міських, сільських та селищних рад, адже проблем в громадах накопичилося дуже багато.

Всі погодилися, що необхідно більш активно працювати у напрямку роз’яснення жителям сільських територій переваг, що отримають від об’єднання для розвитку і покращення життя.