Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора офіційно представив колективу райдержадміністрації Ірину Панченко у якості голови Ямпільської районної державної адміністрації.

Як вже повідомлялось, розпорядження про її призначення Президент України Петро Порошенко підписав 29 квітня. До того Ірина Анатоліївна тимчасово виконувала обов’язки голови райдержадміністрації.

– Мені приємно сьогодні представити вам Ірину Анатоліївну, – зазначив Микола Подопригора. – Це людина, яка становилась в вашому районі та на ваших очах. Губернатор і Президент України довірили пані Ірині здійснювати державну владу в Ямпільському районі.

У своєму першому виступі вже у статусі голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко подякувала за  високу відповідальність та довіру.

– Я не вперше стою на цій трибуні, але дуже хвилююсь, адже дуже довго ми йшли до цього, – звернулась до присутніх Ірина Анатоліївна.  – Я кажу «ми», бо ми працюємо разом вже півтора роки. Від зміни назви посади нічого не змінилось. Сподіваюсь ми всі і надалі працюватимемо заради людей і України.