Зустрічі керівництва району з ветеранами Другої світової війни організовуються щороку напередодні Дня Перемоги.

Цього разу «круглий стіл» був проведений на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації.

Окрім привітань від перших осіб району, ветерани мали змогу озвучити свої проблеми та поспілкуватися з керівниками установ та органів соціальної сфери.

4 thoughts on “В Ямполі відбувся традиційний «круглий стіл» з ветеранами

  1. Вітання з Днем Перемоги отримав сьогодні мій батько Нечіпоренко Степан Петрович ветеран Другої світової війни від голови Ямпільської районної державної адміністрації Ірини Панченко та голови Свеської селищної ради Дмитра Шевченко. Вранці вони завітали до батька додому з квітами, подарунком від депутата Верховної Ради Андрія Деркача та добрими побажаннями. Потім запросили і відвезли його в Ямпіль за “круглий стіл”. Там відбулась зустріч з першими керівниками району. З повагою і добрими побажаннями в душевній бесіді ветеранів пригостили чаєм, кавою, солодощами.

    1. слишком сильно пахнет подставой) Тут ни слова про то, как он воевал и все такое, зато вылизано администрации района так шо аж блестит)

      1. Мені вас дуже жаль. Нещасна ви людина. Якщо ви з такою підозрою до ветеранів… Про нагороди мого батька і інших ветеранів району можете прочитати тут: http://www.podvignaroda.ru/?#tab=navHome ЭЛЕКТРОННЫЙ БАНК ДОКУМЕНТОВ «ПОДВИГ НАРОДА В ВЕЛИКОЙ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЕ 1941-1945 ГГ.»

        1. Русский сайт???????Татьяна,вы что!Как можно!!!Свят,свят!!!

Comments are closed.