7 травня в Ямполі відбувся шаховий турнір пам’яті колишнього тренера з шахів РКЗ ЯРДЮСШ Сергійка Олександра Івановича, який би мав відзначати 9 травня свій день народження.

В турнірі взяли участь шахісти з м. Шостки, м. Глухова, м. С- Буда, м. Дружба, с. Шатрище та смт. Ямпіль. Всього 51 спортсмен.

Організатором турніру виступило ФСК «Полісся» разом з відділенням шахів РКЗ ЯРДЮСШ при підтримці Ямпільської селищної ради, спортивно-технічного клубу сприяння обороні та цілого ряду ямпільчан.

Змагання були проведені у трьох вікових групах. Про рівень турніру говорить уже те, що у дорослій групі брали участь шахісти не нижче І розряду.

Приємно те, що переможцем турніру серед дорослих став колишній учень Олександра Івановича – Хочинов Михайло, друге та третє місця відповідно посіли Коломієць Микола та Литвяк Сергій з Шостки, п’ятим став старший син Олександра Івановича – Сергійко Микола, а його молодший син, Сергій, був третім у старшій віковій групі серед дітей, а переміг тут Сенченко Ігор з Глухова, другим був його земляк Шереметєв Олексій.

У молодшій групі трійку призерів склали глухівчани Масалітов Ілля, Корчов Нікіта, Кельбас Яромир. У цій же групі брала участь і донька Олександра Івановича – Вікторія, яка спромоглася здобути дві перемоги над більш титулованими шахістами.

По завершенню турніру переможці призери та ті, хто потрапив до квіткової церемонії, були відзначені організаторами турніру. Звичайно, турнір міг би бути і більш представницьким та, на жаль, існуюча нині матеріальна база не дозволяє запросити більше учасників.