Тематичний захід з нагоди відзначення Дня Європи в Україні сьогодні був проведений в центральній районній бібліотеці.

Всіх бажаючих запросили на перегляд відео презентації «Представництво Європейського Союзу в Україні» та дегустацію європейських страв.

Бібліотекарі частували свої відвідувачів англійським пирогом з фруктами, естонським – з капустою, французькими круасанами, німецькі слойками з родзинками, англійський чаєм з молоком та італійською кавою.

Окрім того, ведучі заходу повідомили, що за фінансової підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)» при бібліотеці створено Пункт європейської інформації, який буде діяти протягом трьох років.

В рамках проекту бібліотека отримала у постійне користування пристрій для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації – електронну книжку, на який вже закачані більше 60-ти творів класичної та сучасної європейської літератури та різнопланової європейської інформації. Кожен бажаючий може користуватися нею у читальній залі.

До послуг користувачів виділено і один комп’ютер з підключенням до мережі Інтернет та заплановано багато різноманітних заходів європейської направленості.