21 травня Ямпіль приймав відкритий чемпіонат Ямпільського району з карате-до К-І, який вже встиг стати традиційним.

Чемпіонат проводився вже третій рік поспіль і був відкритим для участі спортсменів з інших федерацій та районів області. Програма змагань включала в себе два розділи: ката і куміте, які проводилися паралельно на двох татамі.

На відкриття змагань завітала голова Ямпільської районної державної адміністрації Панченко І.А., яка звернулася з теплими словами до юних спортсменів та нагородила грамотами за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, сприяння здоровому способу життя серед молоді та за популяризацію карате-до Хлистенкова Г.В. та організатора чемпіонату Кучера І.В. До привітань приєднався і представник Японської асоціації карате-до Всесвітньої федерації в Ямпільському районі Беспалий С.М., який привітавши усіх учасників змагань та побажавши успіхів, оголосив змагання відкритими.

У цьому році в них взяли участь більше 120 каратистів з 9 клубів Сумської області, а саме: «Біла Лілія» м.Суми, «Воїн» м.Конотоп, «Патріот» м.Шостка, «Легіон» смт Ямпіль, «Легіон» смт Свеса, «Легіон» м. Дружба, м. Глухів, «Самурай» смт Ямпіль та «Самурай» м. Середина Буда. Всього було розіграно 45 комплектів нагород. За перемогу боролися як дорослі, так і зовсім маленькі спортсмени, яким нещодавно виповнилось 5 років.

За результатами змагань І загальнокомандне місце виборола команда з смт Ямпіль, ІІ – команда м. Конотоп «Воїн», ІІІ – команда з м. Суми «Біла Лілія». Нагороду в номінації «Кращий спортсмен» отримав Школьний Ігор вихованець команди «Самурай».

По закінченню змагань переможці та призери були нагороджені не тільки медалями та грамотами, але і солодкими подарунками від голови Ямпільської районної державної адміністрації Панченко І.А., яка постійно підтримує чемпіонат.

Як зазначив організатор змагань І.В. Кучер оргкомітет відкритого чемпіонату Ямпільського району з карате-до К-І висловлює щиру вдячність всім, хто підтримав проведення змагань.

– Змагання проходили у спортивній залі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, за що висловлюємо подяку директору Іллютченко Ларисі Григоровні. А також щиро дякуємо Ямпільському селищному голові Цибулько Н.М. за надану фінансову допомогу. Окремі слова подяки висловлюємо батькам.

– На даний час спортсмени команди «Самурай» готуються до Чемпіонату Європи, який пройде 24-26 червня в м. Черкаси він і стане завершальними змаганнями в цьому навчальному році. Бажаємо успіхів членам команди, нехай юні таланти продовжують прославляти наш край, – зазначив І.В. Кучер.