4 по 6 травня 2016 року у місті Львові відбувся багатожанровий Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Перлина заходу», в якому брала участь старша група Зразкового хореографічного колективу «Сувенір», а 14 травня 2016 року всі вікові групи «Сувеніру» завітали до міста Києва на ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «GLORY MUSIC FEST».

Про це Ямпіль.INFO повідомила методист КЗ Ямпільський РЦДЮТ І.О. Сдвижкова

Під час конкурсної програми дитячі творчі колективи з різних областей України та близького зарубіжжя продемонстрували яскраві зразки майстерності і таланту, яке оцінювало шановане журі фестивалів, до складу якого увійшли заслужені артисти України та досвідчені фахівці хореографії.

Дуже приємно відзначити, що на цих значних фестивалях хореографічного мистецтва блискучо виступив Зразковий хореографічний колектив «Сувенір» Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості. Техніка виконання та артистичність юних танцюристів із Ямполя підкорили концертні зали фестивалів – конкурсів.

Високопрофесійне журі V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Перлина заходу» нагородило старшу групу колективу «Сувенір» дипломом Лауреата ІІ премії, яка дебютувала зі своїм новим танцем «Молдовеняско». А у ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «GLORY MUSIC FEST» виконавши в конкурсній програмі свої номери дві молодші групи Зразкового хореографічного колективу «Сувенір» стали Лауреатами ІІІ премії, середня група отримала диплом Лауреата ІІ премії, а старша група «Сувеніру» здобула перемогу, отримавши диплом лауреата І премії. Хочеться зазначити, що наймолодші учасники «Сувеніру» вперше виступали на сцені такого рівня і змагалися з найкращими колективами України.

– Ці успіхи стали можливими завдяки старанню дітей, майстерності педагогів та підтримці і допомозі батьків, – зазначає І.О. Сдвижкова. – Ми дуже вдячні голові Ямпільської селищної ради Цибулько Наталії Миколаївні та депутату обласної ради Костянтину Олександровичу Товстусі за допомогу в організації поїздки наших дітей до м. Києва. Дуже приємно, що є небайдужі люди, які дбають і турбуються про розвиток дитячої та юнацької творчості і, взагалі, про виховання підростаючого покоління. Усі позитивні враження, що набули діти під час поїздок, дали великий заряд енергії для подальшого навчання, – вважає методист РЦДЮТ.

2 thoughts on “Ямпільський “Сувенір” серед переможців міжнародних фестивалів

  1. А почему ничего не написано о руководителях коллектива? Насколько мне известно, это Василий Тихоновский (г.Шостка) и Илона Жаботинская (пгт Свесса).Молодцы!

Comments are closed.