Головною темою другого тижня 2012 року на Ямпільщині стало завершення капітального ремонту приміщення районного управління юстиції та переїзд в нього відділу виконавчої служби.  Кошти на ремонтні роботи виділив Департамент державної виконавчої служби, прислухавшись до пропозицій керівництва нашого району. Завдяки цьому, окрім нового приміщення для виконавців, Ямпіль скоро отримає і повноцінний зал шлюбів. Ремонт в якому завершиться вже до кінця березня – передає районна газета «Голос часу».

В Ямпільському районі найкраще проведена робота по укладанню договорів соціально-економічного розвитку з сільськогосподарськими інвесторами – про це заявив начальник Головного управління Держкомзему в Сумській області  Сергій ДЕДЕРКО. За словами чиновника, ця робота ведеться другий рік і вже увійшла в активну фазу. Розроблена єдина методологія підходу при укладанні договорів сільськими радами з суб’єктами господарювання, яка дає додаткові кошти до місцевих бюджетів. В області на кінець 2011 року вже укладено соціально-економічних договорів майже на 35 млн. грн., на Ямпільщині ж ця сума склала більше півмільйона гривень – повідомляє SumyInfo.

Голова райдержадміністрації Ігор Палагин дав доручення Ямпільському селищному голові Наталії Цибулько представити план соціально-економічного розвитку селища. За словами голови РДА, важливо, щоб селищний голова представила своє бачення та бачення депутатського корпусу селищної ради стратегії розвитку райцентру на декілька років. Районна влада реалізує на території Ямполя цілий ряд інфраструктурних проектів (кінотеатр «Салют», спорткомплекс, дитяче відділення ЦРЛ), які слугуватимуть в першу чергу ямпільчанам. Тож, необхідні спільні дії районної та селищної влади в цьому напрямку – повідомляє «Голос часу».

В Ямполі зі сміттям будуть боротись по-новому – про це повідомила Ямпільська інтернет-газета. Аналіз програми соціально-економічного розвитку Ямпільської територіальної громади на 2012 рік показав, що боротьба з сміттям – один з пріоритетів селищної влади. Зокрема, в Ямполі планується будівництво полігону твердих побутових відходів та закупівля баків для збору сміття. Щоправда, головна частина коштів на це має бути витрачена з державного, а не селищного бюджету.

«Молодь Ямпільщини» розпочинає реалізацію молодіжних проектів на території району. Як повідомив в інтерв’ю Ямпіль.INFO перший заступник голови організації Костянтин Нерезенко, в п’ятницю стартував проект «Школа виживання» для старшої молоді району, в рамках якого відбудуться  ряд зимових походів з ночівлею, під час яких інструктори навчать молодь виживати в складних умовах. Окрім того, в планах організації на цей рік 5 багатоденних воєнізованих ігор, краєзнавчі походи, табори відпочинку, байдаркові сплави та багато інших заходів.

error: Content is protected !!