Кожен чоловік рано чи пізно стикається з ослабленням потенції. Однак на цю проблему, як і на ряд інших життєвих завдань, необхідно дивитися, озброївшись знаннями, і розуміти, що призводить до зниження ерекції і як з цим справлятися. Адже для одних чоловіків перспектива «сісти в калюжу» при контакті з об’єктом бажання бачиться в кошмарному сні, для інших – очікування виникнення такої невдачі лише питання часу, і вони знають, що повинні бути повністю обізнані, щоб замість стресового відчаю в відповідальний момент діяти розумно і ефективно.

Але найчастіше, коли чоловік вперше стикається з проблемою зниження потенції або з її повною відсутністю, він починає підозрювати у себе повну імпотенцію, і боїться, що це назавжди, що потенція в майбутньому буде слабкою або буде присутній лише час від часу. І аргумент вагомий – адже до цього випадку все йшло добре.

Як чоловіки, так і жінки переконані, що першою і головною причиною порушення ерекції у чоловіків є стрес, неполадки зі здоров’ям, погана екологія. І тут виникає «порочне коло», оскільки порушення в сексуальній середовищі викликають ще більший стрес і в деяких випадках на цьому тлі з’являється боязнь близькості, побоювання бути «не на висоті».

На другому місці серед інших причин порушень потенції у сильної половини – це різні захворювання, причому не обов’язково в статевій сфері. Однак порушення еректильної функції у чоловіків, хоч і не є самою по собі хворобою, а лише симптомами інших захворювань, лікувати цей симптом потрібно обов’язково. Паралельно з позбавлення від ознак неполадок в організмі, необхідно обстежитися, щоб причина сексуальної дисфункції не стала проблемою до кінця життя.

Однак не всім відомо, що препарати для потенції, такі як Віагра, дають не просто тимчасовий результат, вони дійсно допомагають прибирати симптоми порушень в організмі

Що собою являє імпотенція?

Поняття «імпотенція» асоціюється у людей з повним чоловічим безсиллям, сексуальною неповноцінністю. У зв’язку з цим усталеною думкою, більшість людей вважає, що якщо чоловік імпотент, то він абсолютно не в змозі займатися любов’ю. У зв’язку з цим упередженням (і абсолютно невірним) для визначення і позначення статевого розладу серед чоловіків лікарі ввели медичний термін, який спростовує фатальність чоловічого безсилля і назвали цю проблему – порушення ерекції. Даний медичний термін має на увазі такий розлад, яке не дає хворому досягати повної ерекції або зберігати її так довго, щоб це було досить для завершення нормального по тривалості статевих зносин.

Виходячи з цього визначення, розладом ерекції страждають багато чоловіків, а за статистичними даними – практично кожен другий! Але ступінь порушень ерекції у всіх чоловіків різна, і вона може варіюватися від незначних ледь помітних розладів, до істотних патологій, що не дозволяють зробити статевий акт.

До терміну «порушення ерекції» лікарі відносять анамнези різних пацієнтів, і тих, які не здатні самостійно досягти ерекції, і тих, у яких ерекція буває, але вона не досить сильна, як хотів би пацієнт, і тих, у кого ерекція нормальна, але триває вона не так довго, як хотілося б. А також тих пацієнтів, проблема яких лежить десь між цими трьома розладами.

Крім іншого багатьох чоловіків, які звертаються в клініки з приводу підозр на порушення ерекції, цікавить питання: чи належать до різновиду цієї недуги випадки, коли чоловік років 45-ти відчув, що ерекція стала не такою тривалою і виникає не так часто, як в молоді роки . Чи потрібно такому пацієнту приймати віагру або його випадок можна вважати нормою?

Але лікарі стверджують, що порушення ерекції не їсти її повна відсутність, тому до цієї проблеми ставляться будь-які випадки, в ході яких відзначається факт ослаблення ерекції або зниження числа ерекцій. Проводити кордон, є порушення чи ні, в даному випадку повинен лікар. Але ерекція, як інші функції організму, повинна бути в порядку. Звичайно, багато що значення має життєвий тонус пацієнта, його фізична форма і інші моменти. Але вікове зниження числа статевих актів не трапляється відразу. Тому при будь-яких неполадках в цій області потрібно звертатися до лікаря. Навіть якщо віагра не знадобиться, можливо, лікар зуміє визначити етіологію спаду ерекції і призначить адекватне лікування.

Який препарат для ерекції найпопулярніший?

Найвідоміше серед чоловіків ліки, здатні швидко підняти «тонус» пещеристого тіла – медикаментозний препарат для потенції Силденафіл, або в народі «Віагра».

Різновид препаратів для підвищення потенції у чоловіків включає в себе ліки, які можна приймати перорально (через рот) або вводити через голку (внутрішньовенно або внутрішньом’язово, в тому числі безпосередньо в пеніс). Дія останніх засноване на більш глибокому і тривалому впливі і призначаються уколи зазвичай при комплексному лікуванні еректильної дисфункції, тоді як таблетки були і залишаються на першому по популярності місці серед інших форм препаратів для ерекції.

Тому на відміну від інших способів боротьби з еректильною дисфункцією, в числі яких присутні такі неприємні процедури, як уколи в статевий член або інші медичні маніпуляції в цій області, таблетки виявляються самим простим і зручним засобом для підвищення потенції. При використанні «Віагри» досить прийняти одну таблетку перед запланованим сексуальним актом.

Купити віагру через інтернет-аптеку viprost.com.ua набагато простіше і зручніше. По-перше, на сайті Ви завжди знайдете опис препаратів, докладну інструкцію до застосування, а також, що важливо, відгуки покупців. По-друге, ціна в інтернет-аптеці практично завжди нижче, ніж в звичайних аптеках. І, по-третє, Ви можете замовити препарат який вас цікавить, наприклад таблетки, у зручний для Вас час.