Ямпільські поліцейські з’ясували, що крадіжку домашніх речей з приватного будинку мешканки Ямполя в ніч на 19 червня здійснив її неповнолітній син.

Цього дня жінка звернулась до відділу поліції з повідомленням про вчинення крадіжки майна. Серед вкраденого був телевізор, пилосос, комп’ютерний монітор та інше майно на загальну суму 7 тисяч гривень.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівниками Ямпільського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області по гарячих слідах було встановлено та затримано особу правопорушника. Ним виявився неповнолітній син заявниці, який в ніч з 18 на 19 червня  скористався відсутністю матері вдома та скоїв крадіжку вищезазначених речей  з власного будинку. Викрадені речі неповнолітній продав та отримав за це грошові кошти, які потратив на власний розсуд.

В результаті оперативних дій працівників поліції Ямпільського ВП не тільки було встановлено особу злочинця, а також виявлено місце знаходження викрадених речей які в подальшому було повернуто потерпілій.За даним фактом Ямпільським слідчим відділом за даним фактом порушено кримінальне провадження за ст. 185 ч. 1 КК України (Крадіжка).