18 червня на базі Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» відбувся чемпіонат району з настільного тенісу.

Про це Ямпіль.INFO повідомила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту М. Дмитренко.

Змагання проводилися з метою формування здорового способу життя серед жителів Ямпільського району, подальшого розвитку і популяризації настільного тенісу у районі, підвищення рівня майстерності спортсменів, відбору найсильніших спортсменів району для участі в обласних змаганнях.

Відповідно до Регламенту змагання з настільного тенісу проводилися командні. У них взяли участь 4 команди – любителі цього видовищного виду спорту, – по одній команді з м. Дружби, смт Ямпіль та дві команди з смт Свеса.

Цікава та напружена боротьба точилася протягом усього турніру. У протистоянні відчувалось напруження, адже кожен хотів перемогти суперників та здобути першість. Гарну гру та стабільну майстерність продемонстрували Губенко С.В. (м. Дружба), Чумаков Д.В. (смт Свеса), Посохова Н.М. (смт Свеса), які не одержали жодної поразки. Усі спортсмени демонстрували досить пристойну гру, завдяки чому всі зустрічі були цікавими та мали безкомпромісний характер.

Перемогу у чемпіонаті району з настільного тенісу виборола команда м. Дружби у складі Губенка С.В., Глущенка О.В., Заболотного О.В., Сурай А.В., друге місце посіла команда з смт Свеса у складі Анікушина Є.М., Чумакова Д.В., Рубана О.В., Колоши М.В., третє місце зайняла команда з смт Свеса у складі Комарицького І.А., Посохова О.Б., Волка І.В., Посохової Н.М.

За підсумками змагань переможці та призери були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації, медалями та призами.

Фотографії з сайту news.svessa.net.ua