Не типово тепла, як для зими, погода не давала прихильникам хокею по-справжньому насолодитись грою. Тож, перші міцні морози стали довгожданим святом для місцевих хокеїстів. В місті Дружба відразу розпочались роботи по заливанню льоду на місцевому хокейному майданчику.

Про цьогорічний хокейний сезон Ямпіль.INFO розповів активіст хокейного клубу «Дружба» Валерій Песоцький.

Чи готова ФК «Дружба» до сезону?

Команда боєздатна, ми вже провели декілька тренувань на озері, як тільки заллємо лід на майданчику – розпочнемо повноцінні тренування. Дякувати богу, у нас всі без травм і готові грати за свій клуб. Можу назвати «кістяк» команди, це: Ховацький Віктор, Мірінцов Микола, Мірошниченко Олександр, Пісоцький Валерій, Кабанов Ігорь, Руслан Комаров, Кабанов Влад, Іван Комаров, Іванов Олексій, Васюк Юрій. До того ж, для серйозних ігор запросимо і «легіонерів» – теж наших вихованців, що зараз живуть в інших містах.

В яких турнірах братимете участь?

Цього року зима не дала нам проводити які не будь турніри, адже для них потрібен тривалий час, але однозначно ми будемо проводити товариські зустрічі. Плануємо запросити декілька команд. Як тільки зробимо лід, будемо проводити товариські зустрічі. Однозначно, це будуть команди Шостки та Середино-Буди, також чекаємо команду Свеси.

Як у клубу справи з обладнанням та екіпіровкою?

Екіпіровка у нас, напевно, найкраща в області. Щоправда, я ще не бачив нове екіпірування шостинської команди, але знаю точно, що вони його придбали. Наша форма біло – голуба, як у Динамо Москва. Проблем в цьому плані не має.

Чи проводились роботи на хокейному майданчику?

Так, ми добудували лавка запасних та  добавили освітлення. Тепер наша «коробка» готова до прийому більш-менш серйозних ігор.

Чи приходять на матчі вболівальники?

Так, вболівальників багато, на льоду по сто чоловік катається, плюс, ще сто спостерігає – батьки,бабусі, дідусі. З вболівальниками точно проблем не має. Варто, тільки залити каток та побачити скільки тут буде людей.

Чи розвиватиметься в Дружбі дитячій спорт?

Обласна федерація обіцяє нам в цьому році 10-15 ковзанів для дітей, до того ж вони дали місту пів ставки тренера з хокею. В обласній федерації нас не ображають, особливо після минулорічної перемоги над сумською командою з рахунком 10-1. І взагалі, хокей – це здоров’я, це спорт, що робить з хлопців справжніх чоловіків. Тож, він точно буде розвиватись в нашому місті.