80-річний ювілей рідного навчального закладу сьогодні святкували учні, випускники та вчителі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

З нагоди свята біля приміщення школи відбувся святковий концерт, грамоти та відзнаки отримали кращі вчителі та вчителі-пенсіонери, які віддали знання та частину душі багатьом поколінням ямпільчан.

Ювілей школи став чудовим приводом для зустрічі випускників школи різних років.

Ретро фотографіями та рідкісними експонатами порадував шкільний музей, який підготував експозицію про створення та багаторічну історію навчального закладу.

Біля школи був встановлений спеціальний стенд, на якому свої відгуки та побажання міг залишити кожен бажаючий учасник святкування.

3 thoughts on “У Ямполі святкували ювілей найстарішої школи селища

  1. Спасибо за красочную информацию. Приятно было снова увидеть Цвелодубов. Здоровья им и многая лета! Постоянно следим за жизнью Ямполя. Бурковский Виталий Петрович и невропатолог Чайка Светлана Ивановна.

  2. Від імені оргкомітету та від себе особисто висловлюємо подяку всім, хто надав допомогу, щоб зробити наше свято неповторним:випускникам школи минулих років Долгих І., Лопаті К., Єршовій В., Луцкову С., Мерцалову С., Баннік І., Отрошок А., Крючку В., Рибаковій О., Пушку О.; директору районного центру культури та дозвілля Гарбузенко Л.І. та керівнику танцювального колективу Коваленко О.Г.; директору та працівникам районного будинку дитячої та юнацької творчості; батькам учнів школи Кузьменку О. та Глушак О.;сім’ї Тимошенко. Також щиро вдячні за матеріальну допомогу нашим випускникам Отрошку М., Шинкаренку І., Черторижській В., Слєсар Л., Отрошок О., Борисенко М.

  3. А спонсора покосить полностью спортплощадку не нашлось???

Comments are closed.