Учасник АТО з Ямполя отримав державну нагороду

Учасник Антитерористичної операції Андрій Бакун з селища Привокзальне Ямпільського району удостоєний державної нагороди – медалі «Захиснику Вітчизни».

Наш земляк був відзначений за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, які були проявлені ним під час захисту Донецького аеропорту.

 8 серпня 2014 року Андрій Вікторович добровольцем пішов до українського війська, служив у 93-тій окремій механізованій бригаді Збройних Сил України. Так само добровільно чоловік визвався захищати, напевно найскладнішу ділянку конфлікту – Донецький аеропорт. Там він разом з товаришами по зброї, ризикуючи життям, став на захист рідної землі.

Висока державна нагорода Андрію Бакуну була вручена 28 червня під час урочистостей з нагоди Дня Конституції України. Голова районної державної адміністрації Ірина Панченко зачитала витяг з Указу Президента України №1/2016 «Про відзначення державними нагородами України» від 06.01.2016 року та тепло подякувала воїну за його мужність і неоціненний вклад у справу захисту Вітчизни.

Сам Андрій Вікторович нічого особливого у своєму вчинку не бачить. Говорить лише, що так мав вчинити кожен і ми б вже давно вигнали ворога з рідної землі.

2 thoughts on “Учасник АТО з Ямполя отримав державну нагороду

  1. Вот такой должен быть герой , без щеголяния в форме , без пафоса и закидонов . Спасибо вам и низкий поклон .

Comments are closed.