На Ямпільщині пільговики знову можуть їздити в автобусах безкоштовно

З 8 липня на Ямпільщині відновлено безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян автобусним транспортом.

Про це Ямпіль.INFO повідомила в.о. начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації О.Тимохова

Рішенням восьмої сесії сьомого скликання Ямпільської районної ради 03.06.2016 внесені зміни до Районної програми соціального захисту населення на 2014-2016 роки щодо фінансування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування у приміському сполученні з районного бюджету. Програмою затверджений Порядок компенсаційних виплат за пільговий проїзд, в якому передбачено, що проїзд пільгових категорій громадян автомобільним транспортом загального користування у приміському сполученні здійснюється на підставі талонів, які видаються пільговикам відповідними місцевими радами.

З 8 липня 2016 року перевезення пільгової категорії громадян здійснюється три дні на місяць: приватний підприємець Войтешенко М.І. на маршруті С-Буда – Шостка через Дружбу один рейс перший та третій понеділок місяця; Публічне акціонерне товариство «Шосткинське АТП-15909» один день на місяць – друга середа на маршруті Шостка – Воздвиженське.

За талонами на пільговий проїзд необхідно звертатися до міської, селищних та сільських рад за місцем реєстрації, при собі мати паспорт та пільгове посвідчення.

Перелік пільгових категорій, які мають право на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування у приміському сполученні: інваліди війни, учасники бойових дій, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби, ветерани податкової міліції, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної служби спеціального зв’язку, реабілітовані особи, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які належать до категорії 2, діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, діти з багатодітної сім’ї, діти інваліди, інваліди I, II, III групи загального захворювання, пенсіонери за віком.

За додатковою інформацією щодо пільгового проїзду жителі району можуть звертатися до управління соціального захисту населення Ямпільської районної державної адміністрації або за телефоном 2-17-25, 2-20-93.

error: Content is protected !!