В Ямпільському районі у відношенні 48-річної жінки поліцейські відкрили кримінальне провадження за вирощування макуснодійного. За підрахунками правоохоронців остання на власномугороді висадила 270 кущів нарковмісних рослин. Господиня запевняє, що мак висіяла задля кулінарних потреб, а не з метою збуту.

Про це інформує Сектор комунікації поліції Сумської області

В ході оперативно – профілактичного відпрацювання «Мак-2016» працівники поліції Ямпільського відділення навідалися до 48-річної жительки району. На городі жінки правоохоронці виявили 270 рослин маку.

Власниця міні – плантації нарковмісних рослин запевнила поліцейських, що мак висіяла для власного вжитку, планувала його використати в кулінарії для приготування пиріжків, а не з метою збуту.

«Мак снодійний правоохоронці вилучили та направили на експертизу, – коментує т.в.о. начальника Ямпільського відділення поліції Микола Куліш. – Перевірка триває. За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальнепровадження за ч.1 ст.310 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель», яка передбачає обмеження волі строком до трьох років».

А тому аби не поповнювати кримінальну статистику, працівники поліції нагадують, що при виявленні факту незаконного посіву або незаконноговирощування снотворного маку від 100 рослин чи конопель від 10 рослин, кримінальної відповідальності не уникнути. 

error: Content is protected !!