В яких умовах тренуються та грають ямпільські футболісти?

Так виглядає домашня арена футбольного клубу «Полісся», який 2008 року піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу Чемпіонату Сумської області з футболу серед команд другої групи.

Часи, коли ямпільська команда громила суперників і боролась за найвищі місця в обласному чемпіонаті давно минули. Команда втратила спонсора, а з ним і можливість брати участь в престижних змаганнях.

Вже декілька років поспіль «Полісся» змагається в Чемпіонаті Глухівського району. Проте, наша команда не втрачає надії, бо юні гравці, які займається в місцевій Дитячо-юнацькій спортивній школі неодноразово доводили свою майстерність на обласних турнірах.

Сьогоднішня наша розповідь про умови в яких вимушені тренуватися і проводити відповідальні матчі наші футболісти. На знімках місцевий стадіон, який колись належав Ямпільському механічному заводу, а після його банкрутства був переданий в комунальну власність.

Стадіон, а разом з ним і спортивний комплекс, почали будувати наприкінці 80-х років, але так і не встигли ввести в експлуатацію. За роки незалежності домашня арена «Полісся» прийшла в жахливий стан.

Не в кращому стані знаходиться і спортивна зала, де футболісти тренуються в холодну частину року. Дерев’яне покриття майданчика  прийшло в непридатний стан і потребує негайної заміни. Ось і вимушена команда просити допомоги на ремонт у небайдужих ямпільчан. Нагадуючи, що тут тренуються не лише дорослі спортсмени, а більшість місцевих дітей.