Ямпільщина оговтується від наслідків руйнівного буревію, який напередодні пронісся територією району.

Найбільшої шкоди негода завдала місту Дружба, де сильними поривами вітру були зруйновані шатрові дахи школи та багатоквартирних будинків.  

Зокрема, 56 листів шиферу були зірвані з даху Дружбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, з даху п’ятиповерхового житлового будинку було зірвано четверту частину металочерепиці, а житлова двоповерхівка повністю позбулась даху разом з дерев’яними конструкціями.  

Лютувала негода і в Ямполі, де з будівлі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 було зірвано 30 листів шиферу, були пошкоджені дахи приватних житлових будинків по вулиці Шевченка та Поліська.

Негодою було частково знеструмлено Ямпіль, Гремячку та Усок, зафіксовано п’ять поривів ліній електропередач. Зазначається, що в результаті буревію матеріальні збитки були завдані щонайменше 75 мешканцям району і ця інформація уточнюється.

Зараз по всій території району працюють рятувальні і відновлювальні бригади. Рятувальники закликають ямпільчан відповідально поставитись до власної безпеки та збереження майна, адже загроза повторного буревію ще не минула.

error: Content is protected !!