Буревій наглядно продемонстрував якість ремонтів дахів

Буревій, що пронісся Ямпільщиною 18 липня, змусив серйозно замислитись про якість ремонтів дахів багатоквартирних житлових будинків.

Як видно на фотографіях, від сильних поривів вітру постраждали не лише старі конструкції шатрових дахів, але і ті, які були капітально відремонтовані декілька років тому. При цьому, з перших буревій лише позривав шифер, а з других металочерепиця була зірвана разом з дерев’яними конструкціями.  

Навіть візуально помітно, що балки конструкції нових дахів значно поступаються за товщиною тим, які були до ремонту. Звичайно, навіть такі конструкції витримають металочерепицю, яка значно легша за шифер, але чи вистоять вони під натиском буревіїв, які ледь не щороку лютують на території району?

З огляду на те, що подібні ремонти дахів житлових будинків в районі продовжуються, обов’язково слід з’ясувати, що спричинило руйнування дахів: форсмажор, або прорахунки будівельних організацій.

Новий дах дружбівської п’ятиповерхівки  рухнув разом з конструкцією і перетворився на купу будівельного сміття
Новий дах дружбівської п’ятиповерхівки рухнув разом з конструкцією і перетворився на купу будівельного сміття
Побудована за радянських часів конструкція даху Дружбівської ЗОШ №2 встояла під натиском стихії
В Ямполі ремонтують черговий будинок. З огляду на останні події в м. Дружба, надійність нової конструкції викликає питання

5 thoughts on “Буревій наглядно продемонстрував якість ремонтів дахів

  1. Это декоммунизация……переименовывать научились, а строить нет!!!!!!!!!!!

  2. Не забывайте, что металлочерепицу крепят на саморезы, а шифер — на гвозди, но и это не так важно как то, что шифер крошится, а металл обязательно потянет конструкцию за собой.

    Нужно думать не только о том, как сделать деревяную конструкцию крепче, а еще и о том, как предотвратить попадание сильного потока воздуха под крышу: например, наглухо зашить все это дело снизу, чего на первой фотографии как раз и не сделали.

    п.с. что касается неумения строить, то при советах иногда тоже строили будь здоров 🙂

Comments are closed.