29 липня в Свесі відбулась чергова гра першості району з футболу, де місцевий «Авангард» приймав ямпільське «Полісся».

Першими рахунок у матчі відкрили ямпільчани, на 39 хвилині гол у ворота суперників забив Руслан Потебенькін. Проте, у другому таймі свесянам вдалось зрівняти рахунок зусиллями Івана Костіцина. Та все ж, другу половину матчу на полі домінували ямпільчани, тому гол, забитий Андрієм Мартиненком за 6 хвилин до закінчення матчу, був логічним закінченням поєдинку. 1:2 – перемога за «Поліссям».

На наступний день, 30 липня, свято футболу відбулось у Воздвиженському, де зустрічались місцевий «Колос» та дружбівський «Факел». Дружбівчани впевнено переграли суперників з рахунком 5:1. У цьому матчі відзначились ветерани «Факела»: Ігор Кобанов став автором двох забитих м’ячів, а воротар Володимир Корж відбив одинадцятиметровий удар. Таким чином, після двох турів районної першості без поразок ідуть дві команди: «Факел» (Дружба) та «Полісся» (Ямпіль).

В активі дружбівчан 15 забитих м’ячів при одному пропущеному, а ямпільчани за два тури змогли відзначитись шість разів і два рази були змушені діставати м’яч з сітки власних воріт. Поки що не набрали залікових балів до турнірної таблиці «Авангард» (Свеса) та «Колос» (Воздвиженське).

Особливо цікавим обіцяє бути наступний, третій тур, де 6 серпня в смт Ямпіль зійдуться фаворити турніру футбольні клуби «Факел» та «Полісся», не менш напруженою може виявитися і зустріч у Свесі, де за перші залікові бали боротимуться «Авангард» та «Колос».

error: Content is protected !!