Після третього туру в Чемпіонаті Ямпільського району з футболу визначився одноосібний лідер.

Центральний матч туру відбувся 6 серпня в Ямполі, де зустрілись місцеве «Полісся» та дружбівський «Факел», які до третього туру йшли без втрати очок і переконливо перемогли всіх свої суперників.

Попри це, очна зустріч фаворитів турніру не виявилась такою напруженою, як можна було прогнозувати. Дружбівський «Факел» переконливо переміг, забивши ямпільчанам шість «сухих» м’ячів.

Також в третьому турі  зійшлись команди, які до того лише втрачали очки і підійшли до матчу з нулями в турнірній таблиці. Матч між свеським «Авангардом» та воздвиженським «Колосом», який відбувся 4 серпня в Свесі, завершився переконливою перемогою місцевих футболістів – 7:1.

Таким чином, після трьох турів районної першості лідирує в турнірній таблиці ФК «Факел» (Дружба), в активі дружбівчан 9 очок при 21 забитому м’ячі і лише одному пропущеному, на другому місці йде ФК «Полісся» (Ямпіль) – 6 очок (6 забитих, 8 пропущених м’ячів), замикає трійку лідерів ФК «Авангард» (Свеса) – 3 очки (8 забитих, 13 пропущених). Поки не набирав очок лише ФК «Колос» з Воздвиженського, який йде на четвертому місці.

Вже на наступному тижні розпочнеться друге коло Чемпіонату.

error: Content is protected !!