Їх об’єднує швидкість, гул моторів і любов до неба…

23 липня відбувся чемпіонат області з авіамодельного спорту в класі «Повітряний бій».

Кожен спортсмен був автором своєї моделі, на розробку якої він витратив чимало сил і часу. Змагання з повітряного бою досить складні і видовищні. За правилами, пілоти, керуючи моделями, повинні в повітрі атакувати модель суперника, зробити, по можливості, більше відрубів стрічки противника і при цьому уберегти стрічку своєї моделі від атаки. Нерідко бої закінчуються розбитою технікою.

 В обласних змаганнях взяли участь наші земляки – жителі селища Свеса, які здобули першість у турнірі. Яна Ключище, учениця 7-го класу, зайняла 1 місце серед юніорів. Сергій Ключище – 1 місце серед спортсменів, а Олександр Ключище – 2 місце в цій же категорії.

Окремо слід сказати про Олександра Ключище, це ентузіаст, батько і наставник юних спортсменів. Свого часу він сам був вихованцем Ко-вальова Віктора Костянтиновича – керівника місцевого авіамодельного гуртка. Віктор Костянтинович привив любов Олександру до авіамоделізму, а той в свою чергу передав її своїм дітям Сергію і Яні. Сергій вже раніше мав ряд перемог, а Яна виступила вперше.