В Ямполі взялись за реконструкцію найстарішого парку селища

Реконструкцію парку біля Меморіалу бійцям та командирам партизанського загону «За Батьківщину!» розпочали з ремонту тротуарних доріжок, на яких до того зіпсували взуття чимало ямпільчан.

Вже незабаром замість побитої і зарослої травою плитки та старого щебеню, що нерівно стирчав посеред доріжок, змушуючи спотикатися ямпільчан, з’явиться нова бруківка.   

Роботи розпочали напередодні працівники підрядної організації «АТРІА ГРУП» з міста Шостка, які відомі ямпільчанам по реконструкції тротуару по вулиці Спасо-Преображенській (навколо «Магаданського» будинку). Підрядники вкладуть бруківку навколо Меморіалу та на головних доріжках парку.

Залишається лише дочекатися завершення ремонтних робіт, щоб поглянути на оновлений парк, який, до речі, є найстарішим в селищі. Сподіваємося, що селищна влада не зупиниться на бруківці і вирішить і інші проблеми цього чудового парку (відсутність освітлення, старі лавки), зробивши його улюбленим місцем для відпочинку ямпільчан.

До теми:

На завершення хочеться додати кілька слів про сам парк, який займає чільне місце серед п’яти ямпільських парків та скверів. З історичних джерел відомо, що він був закладений на місці головної площі селища, яка мала назву «базарна».

Парковий масив оточений спорудами кінця XIX-го століття, які формували обличчя тогочасного Ямполя. Це і будівля районного відділу внутрішніх справ, яка колись належала одному з ямпільських купців, будівля колишньої економії поміщика Миколи Неплюєва, в якій пізніше знаходився райвиконком, залишки стіни зруйнованого торгового ряду. Тут дійсно цікаво, відчувається дух ямпільського минулого.

В зовсім непоганому стані тут перебувають зелені насадження. Відчувається, що колись за ними ретельно доглядали. Серед переваг парку можна виділити і те, що в ньому рідко можна зустріти ворон, які масово заселили інші ямпільські парки. Візитною карткою парку можна назвати обеліск на честь командирів Ямпільського партизанського загону «За Родину», який в 2013 році був більш­-менш приведений в належний стан.