Ямпільська районна рада виділила 315 тисяч гривень на заробітну плату працівникам адміністрації

Таке рішення було прийнято на дев’ятій сесії районної ради, яка відбулась сьогодні, 19 серпня, в Ямполі.

Річ у тім, що працівникам місцевих органів виконавчої влади були значно підвищені посадові оклади та надбавки за ранг, але в державному бюджеті не були передбачені ці видатки. В результаті, співробітники цих органів могли залишитися без заробітної плати.

Рішення про виділення коштів з районного бюджету на ці потреби викликало неоднозначну реакцію у депутатів. Варто лише зазначити, що бюджетна комісія районної ради не схвалила відповідні зміни до районного бюджету та програми соціально-економічного розвитку.

Депутати, які виступали проти, аргументували своє рішення тим, що видатки на утримання місцевих органів виконавчої влади повинні фінансуватися з державного бюджету, а держава лише перекладає свої зобов’язання на плечі місцевих рад. Депутат Валентин Лесняк взагалі заявив, що вважає відповідні зміни до районного бюджету такими, що суперечать Бюджетному кодексу України.

Тим не менш, питання було винесено на розгляд пленарного засідання районної ради. Проголосувати «за» виділення коштів депутатів закликала голова Ямпільської райдержадміністрації Ірина Панченко та начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Світлана Леонтенко, які аргументували своє прохання тим, що заручниками ситуації опиняться звичайні співробітники апарату районної державної адміністрації, управління соціального захисту, управління агропромислового розвитку, відділу освіти молоді та спорту, відділу культури та інших установ.

Депутати, які виступали проти, були вимушені піти на поступки і підтримати дане рішення.

14 thoughts on “Ямпільська районна рада виділила 315 тисяч гривень на заробітну плату працівникам адміністрації

 1. Ось справжнє обличчя наших “керівниць” з адміністрації. готові до нитки обібрати районний бютжет. ГАНЬБА…

 2. Это что получается, я налоги плачу, и этих бездарей кормлю и по убитым дорогом езжу и на развалины смотрю. Не целесообразно у нас налоги тратятся!

 3. А * наша мадам-мамзель * всегда нагло себя вела и теперь даже в объектив фотографа свои пломбы показывает . Ничего не поменялось .

 4. 1. Установи галузі “освіта” та “охорона здоров`я” фінансуються теж за рахунок субвенції з Державного бюджету. Протягом 6 місяів додатково з районного бюджету на утримання цих галузей було направлено близько 5 міліонів гривень, в тому числі на заробітну плату з нарахуваннями 3,0 міл. гривень.
  2. На цій самій сесії(сьогодні) галузі освіта додатково на заробітну плату направлено ще 0,5 міліона гривн, та на оплату твердого палива 200,0 тис.гривень.(редакток промовчав)
  3. В райдержадміністрації така робота легка, але туди ніхто нехоче іти працювати(дивно)
  І про ваши податки. В райбюджет зараховується тільки податок з фізичних осіб, все інше до селищної ради.

  1. Якщо так піклуються про освітян(наболіле) – то чому до сьогодні вони не отримали аванс? Про відпускні промовчу взагалі!

 5. Ну есть же у вас доступ к информации, кому и что повысили, и на сколько.
  И кто эти депутаты, которые сначала были против, а потом выступили за. А то какая-то чушь вроде:
  — нам надо денег. нам обещали.
  — не, мы против. мы не обещали.
  — ну, нам очень надо, дайте, пжл.
  — ну ладно, вот, держите. нам же их потратить больше некуда.

  Опубликуйте данные по окладам, по голосованиям, с должностями, фамилиями (если позволяет закон).

  Огранизуйте видеосъемку заседаний в конце концов.

  Вам же скоро снова за кресло мэра бороться. Если не проявите политическую активность, ямпольчане проголосуют как и в прошлый раз.

 6. А откуда появилось 315 тыс. свободных денег в райбюджете? В очередной раз обобрали учителей и врачей. Вот начнут сокращать с 1 сентября и в бесплатные отпуска отправлять. Пора убирать таких руководителей района с поста.

 7. Какие учителя?!! Тут огромной зарплатой запахло…
  ПОЗОР ВСЕМ ДЕПУТАТАМ, КОТОРЫЕ ПРОГОЛОСОВАЛИ ЗА ЭТО РЕШЕНИЕ!!! Благодаря вам, уважаемые руководители и депутаты, район лишился 300 тысяч, которые могли пойти на развитие.
  Отдельный привет руководству администрации, таких как вы у нас давно не было. Ждём от вас новых сюрпризов!

 8. Поддерживаю людей, в развитие района не вложили, гвоздя не вбили даже, только вышиванки умеют одевать да улыбаться, 300 т., потратили с бюджета на то, что все равно с Киева дали б, и они это прекрасно знают. Это все равно президентская ветка власти, нах….ра с местного бюджета платить. Маразм. Кучка перепуганных баб, не знают под кого лечь, чтоб зарплату главное получить.

 9. Прокурору Шосткинської місцевої прокуратури
  Зайцеву Ігорю Анатолійовичу
  Від Територіальної громади Ямпільського району Сумської області

  СКАРГА

  на неправомірні дії
  посадових осіб Ямпільської районної державної адміністрації

  «19» серпня 2016р. на дев’ятій сесії Ямпільської районної ради було прийнято рішення “Про виділення 315 тис. грн. на заробітну плату працівникам Ямпільської районної державної адміністрації “. Працівниками Ямпільської районної державної адміністрації, було порушено ст. 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» , а саме Фінансове забезпечення місцевих державних адміністрацій здійснюється за рахунок Державного бюджету України. Працівниками адміністрації, а саме керівництвом, з метою отримання фінансової вигоди, було підготовлено та подано подання до Ямпільської районної ради, щодо використання коштів районного бюджету, не за цільовим його призначенням, що порушує як Закони України так й Конституцію України. На підставі вищевикладеного і керуючись Законами України «Про прокуратуру», «Про інформацію», «Про звернення громадян»,

  ПРОШУ:
  1) провести відповідну перевірку за зазначеним фактом порушення законодавства України, вжити заходів прокурорського реагування і притягнути винних у порушенні чинного законодавства до відповідальності;
  2) про розгляд моєї скарги повідомити теріторіальну громаду письмово у засобах масової інформації у встановлений законом термін.

  Додатки: Рішення сесії Ямпільської районної ради

 10. Письма счастья, с еще более расписанными незаконными действиями пойдут в органы прокуратуры 3 уровней, местную, областную, ген. прокуратуру, а также административный суд, где главе администрации придется довести причину такого представления.
  Оставайтесь в онлайн, дальше будет еще интереснее!)

 11. Предлагаю всем жителям подать такую жалобу до прокуратуры, выразить своё правосудие, а не наедятся на кого то :

  Согласно Закона Украины “Про державну службу”
  Стаття 50. Оплата праці державних службовців
  4. Джерелом формування фонду оплати праці державних службовців є державний бюджет.

  Фонд оплати праці державних службовців формується за рахунок коштів державного бюджету, а також коштів, які надходять до державного бюджету в рамках програм допомоги Європейського Союзу, урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ. Порядок використання таких коштів, які надходять до державного бюджету, затверджується Кабінетом Міністрів України.

 12. А вы приходите поработать в администрацию, порешать проблемы, которые перед ней ставит государство. А то воевать на диване все гаразды. Зато прийди русские войска сюда – все бы “пенсионеры” и “я за будуЮщее” легли бы под оккупанта.

Comments are closed.

error: Content is protected !!