Ямпільчанина засудили за дебош у нічному клубі

МОЛОДИКА ПРИТЯГНУЛИ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ЖОРСТОКИЙ НАПАД НА ПРИБИРАЛЬНИЦЮ РОЗВАЖАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ

Нічні клуби, особливо дешеві, зазвичай переповнює вельми специфічна публіка, а тому різноманітні події в них не рідкість. Такого місця роботи не побажаєш нікому, адже тут можна в будь-який момент опинитися в центрі скандалу, а то і кримінальної історії. Але літній сумчанці діватися було нікуди – не так просто знайти роботу, щоб утримувати дорослого сина-інваліда, особливо, якщо він потребує постійного догляду, і залишити його на цілий день неможливо. Та й платять на «пристойних» роботах недостатньо, щоб жити удвох. Тому жінка працювала прибиральницею в нічному клубі і по ночах старанно виконувала свої обов’язки, а вдень доглядала за сином.

В ту лютневу ніч вона, як завжди, прибирала туалети, приводячи їх у порядок після численних нетверезих відвідувачів. Раптом у туалет увійшов п’яний молодий чоловік. Оцінивши обстановку, він, не кажучи ні слова, завдав два удари в обличчя прибиральниці, а потім схопив її за волосся і почав бити головою об унітаз. На щастя, алкоголь знизив силу ударів, і жінка похилого віку ще легко відбулася, якщо можна так сказати про купу страшних синців і забиттів на обличчі, струс мозку і травму кісток носа, які спричинили носову кровотечу, множинні переломи м’яких щелепних хрящів, які судмедекспертиза в комплексі порахувала легкими тілесними ушкодженнями. Проте, в описаній ситуації наслідки могли бути і набагато гіршими.
Жінка з залитим кров’ю обличчям повідомила про те, що трапилось, начальнику охорони, той викликав поліцію. Охоронці затримали чоловіка і передали правоохоронцям. Бешкетник виявився молодим уродженцем Ямполя, який ніде не працював і не вчився – зате знав, як весело провести час в сумських закладах.

За весь минулий до суду час він навіть не вибачився перед побитою сумчанкою, а в суді заявив, що його обмовили, оскільки він був нетверезий і не пам’ятає, що заподіював потерпілій тілесні ушкодження. Цю версію спростували дані з камери спостереження в розважальному закладі. У туалетах камер зі зрозумілих причин немає, а ось на записи камери, розташованої в коридорі, видно, як жінка без жодних тілесних ушкоджень заходить в туалет, через якийсь час туди ж прямує підсудний, потім йде, а жінка з’являється вже закривавленою і з розбитим обличчям. Свідки зазначили, що рука у підсудного була червоного кольору.

Показання потерпілої і свідків та дані відеозапису повністю переконали суд. Він визнав підсудного винним у хуліганстві й засудив до трьох місяців арешту. Також йому належить виплатити постраждалій жінці, яка не мала можливості працювати протягом лікування, аж цілих п’ять тисяч гривень морального збитку, оскільки, на думку суду, не працюючи, він не має коштів для виплати більшої суми.

Чи допоможе така кара підсудному усвідомити, наскільки огидною була його поведінка? З огляду на те, що, протверезівши, він навіть не розкаявся, – навряд чи.