Сьогодні Усоцька сільська рада проголосувала за дострокове припинення повноважень сільського голови Володимира  Бабича.  

– Я написав заяву про дострокове припинення повноважень, – заявив депутатам Володимир Бабич. – Хотілось би багато сказати, але не буду казати нічого. Рішення таке моє прийнято. Далі не бачу, що можу щось зробить, бо немає бюджету. Ну, таке моє рішення…

Вже колишній сільський голова висловив впевненість, що секретар сільської ради Гайворонська Ніна Леонідівна, яка виконуватиме обов’язки сільського голови, впорається і зазначив, що «буде чимось допомагати та щось робити».

Слід зазначити, що рішення було прийнято депутатами не одностайно.

Я не голосувала, бо не розумію, чому сільський голова не зібрав сходку і не відчитатися?, – зазначила депутат сільської ради Марія Будьлянська. –  За останні 5 чи 10 років в селі не було  жодної сходки. Якщо ти кажеш, що то і то зробив, то потрібно було зібрати громаду і сказати «люди добрі, я зробив те і те, а те і те я хотів зробити, але не вийшло. Тому, я йду з посади…»,  – зазначила депутат.

В залі прозвучало від одного з присутніх: «це ж треба так зганьбитися, невже не можна мирно і  добре». Скоріш за все, мався на увазі конфлікт між сільським головою та головним бухгалтером сільської ради, яка, до слова, також звільнилась з посади кілька тижнів тому.

Після нетривалої словесної перепалки, Володимир Бабич залишив приміщення, де відбувалась сесія.

Слово взяла депутат районної ради Світлана Леонтенко, яка звернулась до в.о. сільського голови Ніни Гайворонської з пропозицією провести аналіз води, яку людям поставляє ТОВ «РВСМ». За її словами, з відповідним проханням до неї звернулись мешканці вулиць Молодіжна та Садова.

– В листопаді закінчується термін оренди артсвердловини, а в наступному році термін оренди водогону. Якщо людей не влаштовує якість води і ціна, то ми будемо розглядати можливість розірвання договору з ТОВ «РВСМ», – відповіла в.о. сільського голови.

Окрім того, Світлана Леонтенко на сесії підняла питання про взяття на баланс сільської ради відводів від централізованого водопроводу, щоб пориви на них ремонтувались не за рахунок людей. Також, депутат районної ради зазначила, що сільський голова досі не надав їй копії документів по будівництву сільського водогону.

Слід зазначити, що це вже другий голова територіальної громади в Ямпільському районі, який добровільно пішов з посади в цьому році. Раніше у відставку подав Свеський селищний голова Дмитро Шевченко.

error: Content is protected !!