Не так давно в Ямполі з’явилась нова стаціонарна сцена. Її побудували на площі біля Будинку рад, на місці, де раніше була розміщена Дошка пошани.

24 серпня на ній вперше відбулись районні урочистості, які були приурочені до Дня Незалежності України. Будівельники, які дещо затягнули роботи, форсували будівництво і встигли ввести цей об’єкт  в експлуатацію практично за день до свята.

Проте, перше ж використання нової сцени яскраво продемонструвало всі недоліки, які були допущені, як при будівництві, так і при плануванні цього об’єкту.

По-перше, ямпільчани нарікали на недоречно обрізані верби, голі стовбури яких псували загальний вигляд сцени і того дійства, що відбувалось на ній. Також, якось недолуго на задньому плані виглядав поодинокий електричний стовп, що не був підключений до мережі.

По-друге, сцена була обшита з боків тонким листовим металом, який люди часто використовують для огородження подвір’я. Всім відомо, що він гнеться навіть від легкого натискання і втрачає свій привабливий вигляд. Певні пошкодження цієї обшивки допустили будівельники ще на етапі будівництва, а після відзначення свята до справи взялися вандали. Чіткий відбиток ноги добре помітний у місці найбільшої вм’ятини.

По-третє, сцена не дуже вписується в навколишню архітектуру і точно не слугує окрасою центрального бульвару селища. Можливо, навколо неї не вистачає декоративних насаджень, зовсім не зайвими були і стенди з символікою населених пунктів району у більш сучасному виконанні, але за аналогією з розібраною дошкою.

Варто згадати і якість дорожнього покриття, яке в цьому місці залишає бажати кращого, нерівні бордюри і відсутність вуличного освітлення. Принаймні, 24 серпня навколо сцени не горів жодний ліхтар.

Даний об’єкт обійшовся платникам податків в більш ніж 20 тисяч гривень (відповідну суму виділила Ямпільська районна рада), окрім того були використані матеріали, що залишились від демонтажу Дошки пошани. Тож, сподіваємося, що цей об’єкт все ж доведуть до нормального стану і він стане прикрасою нашого селища, але поки що все навпаки.

5 thoughts on “Стаціонарна сцена в Ямполі: гарна ідея – погана реалізація

 1. Отмыли денюжки ….как всегда все делают через жо** хотя нет в нашем случае правильно сказать через раду и администрацию …хотя какая разница

  1. Строительством сцены занимался поселковый совет, не путайте…

 2. Соглашусь частично: срезанные деревья, цветочные насаждения – это все дело времени (не май месяц, чтоб клумбы сажать). При желании нашего мера, сцена доведется до ума и будет радовать наших жителей). Антивандальные фонари тоже будут. А что касается отпечатков ног на листах железа, то, помнится где-то камеры устанавливали….

  1. Далеко не все деревья можно обрезать. Вспомните деревья в парке возле братской могилы, многие из них засохли через год после обрезки. Выглядит действительно ужасно, а жаль…

 3. Озеленение — это поправимо с годами.

  А вот с защитой от хулиганов и дорожным покрытием надо что-то делать.

  Что касается стоимости, то надо видеть смету, чтобы не оказалось, что там четверть/половина суммы — это всякие проекты и узгодження. И заложен ли в стоимость демонтаж старого строения? Думаю, местные депутаты запросто могут получить эти данные. Тогда бы и было что обсуждать.

Comments are closed.

error: Content is protected !!