Керівництво установи рапортує, що з 1 вересня ямпільчани зможуть забути про платні послуги адвокатів, адже їх функції абсолютно безкоштовно візьмуть на себе юристи Бюро безкоштовної правової допомоги.

– Кожна людина, яка переступила поріг кабінету – це наш клієнт, – говорить керівник ямпільського Бюро Володимир Лящевський.

Дійсно, абсолютно всі ямпіьчани зможуть на безоплатній основі отримати такі види правових послуг, як надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних), надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації. 

Окрім того, ще дев’ять категорій громадян (малозабезпечені особи, діти-сироти, ветерани тощо) отримають безкоштовний доступ до, так званої, вторинної безоплатної правової допомоги, яка включає захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру. 

Ямпільське Бюро безкоштовної правової допомоги відкрите на першому поверсі Будинку рад (бульвар Ювілейний, 1) та готове до прийняття перших відвідувачів. Проте, чи впорається нова установа з покладеними на неї соціальними функціями, буде зрозуміло по відгукам людей.   

2 thoughts on “В Ямполі відкрили Бюро безкоштовної правової допомоги

Comments are closed.