5 серпня о 23:35 на пульт Десятої державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу на території гаражів по вулиці Ботанічна в смт Ямпіль.

Про це Ямпіль.INFO повідомив головний інспектор Ямпільського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Євген Кривоніс.

Пожежники прибули на місце займання вже через 3 хвилини. Приміщення на площі 150 м2 вже були охвачені вогнем, а полум’я перекидалось на сусідні гаражі. Тож, було прийнято рішення відбивати від пожежі ці споруди. В цей момент відбувся вибух газового балону, що сприяло поширенню вогню.

Для тушіння пожежі були залучені три пожежні розрахунки: два з Ямполя та один зі Свеси. Ліквідації пожежі заважала велика пожежна завантаженість об’єкта, де у великій кількості зберігались горючі матеріали, та відсутність пожежного гідранта на вулиці.

Пожежа була ліквідована о 3 годині ночі, жертв і постраждалих немає, але власники будівлі понесли великі матеріальні збитки.  Причини займання встановлять правоохоронні органи.

error: Content is protected !!