На офіційному сайті селищної ради опубліковане повідомлення про прийом пропозицій громадськості до проекту детального плану земельної ділянки по вул. Речицька.

У документі зазначається, що даний проект детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд за адресою смт Ямпіль, по вул Речицька на території Ямпільської селищної ради розробляється з метою надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції або членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

Територія в умовних межах детального плану складає 17,6000 га. В тому числі: територія житлової садибної забудови – 16,0050 га, територія транспортної інфраструктури – 1,5950 га. Загальна кількість ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків становить 53 одиниці.

Замовником проекту виступила Ямпільська селищна рада, а його розробником  ФОП Якименко В.І. Підставою для розроблення детального плану території є рішення 2 сесії 7 скликання Ямпільської селищної ради від 22.12.2015 р.

Зазначається, що ознайомлення з проектом детального плану території даної земельної ділянки здійснюється в Ямпільській селищній раді. Початок розгляду пропозицій – 02.09.2016 року. Завершення розгляду пропозицій – 02.10.2016 року.

Нагадаємо, поруч з даною земельною ділянкою розташований цех з незаконного виробництва деревинного вугілля. На роботу якого постійно скаржаться мешканці селища.

7 thoughts on “Ямпільським учасникам АТО виділять земельні ділянки поруч з шкідливим виробництвом

  1. Ну и нормально . а лучше вообще не давать или дать в самом эпицентре

  2. Ну и зачем манипулировать в заголовке?

    Уголь там все равно рано или поздно перестанут делать, а участок останется. Тем более, что полноценную улицу там собирались делать еще лет 20 назад.

    1. Древесный уголь на том месте делают с 2006 года, а это уже 10 лет…
      Кроме того, в Ямполе с ним особо никто не борется. Ни поселковая власть, не районная – всем пофиг. Так что будут ещё наши внуки дышать этим дымом.

      1. Древесный уголь изготавливается с 1999 года.Поселковый совет и районная власть выдали все необходимые документы для работы предприятия. Бороться надо не с теми кто создает и платит налоги Посмотрите на дороги зарплаты цены популизм и вранье местных чинуш а затем делайте коментарии

  3. А не учаснику АТО даже там участка не взять – говорят- нет свободных – и баста, так что нужно ехать в рабство заработать на участок с домом, потому что в родном городе на жилье мало кто смог заработать.

  4. “Не такой уже вы и местный
    7 Вересня 2016 at 14:27

    Древесный уголь на том месте делают с 2006 года, а это уже 10 лет…
    Кроме того, в Ямполе с ним особо никто не борется. Ни поселковая власть, не районная – всем пофиг. Так что будут ещё наши внуки дышать этим дымом.”
    А кто имеет власть над властью?

Comments are closed.