Першого вересня в Свеському дитячому садку “Берізка” урочисто відкрили оновлений актовий зал.

Завідуюча Ніна Терлецька відзначила, що з ремонтом закладу допоміг насосний завод.

“Свеський насосний завод забезпечив матеріалами. На другому поверсі повністю замінили лінолеум, встановили нові плінтуси”, – відзначила керівник закладу.

Генеральний директор підприємства Андрій Циган вважає, що більше двохсот дітей, вихованців садочка, мають право на хороші умов для розвитку і відпочинку, а улюблені музичні заняття малюків потрібно проводити в комфортних умовах. Тому він відразу відгукнувся на прохання.

“З кожним днем все складніше вибивати гроші на соціальні сфери, але, побачивши очі дітей, які радіють, і їх батьків, воно того варто”, – зазначив керівник СНЗ.

Ніна Василівна наголосила, що будь-яке прохання не залишається без уваги. “Насосний завод ніколи від нас не відвертався. Коли б ми не звернулася, вони знайдуть можливість. Вони нам бойлери поставили і зі зварюванням завжди допомагають “, – резюмувала завідувачка.

Андрій Циган додав, що в стінах дитячого садка дітей чекає завжди радість, турбота і любов. “Колективу всього найкращого, успіхів у всьому, а дітям і їх батькам здоров’я і щастя”, – побажав директор заводу.

Для довідки, ПАТ «Свеський насосний завод» належить промислово-інвестиційній Групі «AURUM GROUP». Був заснований в 1870 році і має величезний досвід у виготовленні насосного обладнання. Підприємство спеціалізується на випуску насосів і насосних агрегатів об’ємного класу для всіх галузей господарства від металургії, хімії, нафтохімії до сільського і комунального господарства. Свеський насосний завод займає активну соціальну позицію. Проекти корпоративної соціальної відповідальності, до яких входить, зокрема, допомога дитячому садочку, є важливою складовою участі заводу у житті селища, реальної допомоги людям, вирішенні гострих соціальних та інших питань.

М. Ковальов,

фото Г. Романенко

news.svessa.net.ua

error: Content is protected !!