За звання чемпіона Ямполя з міні футболу серед команд колективів підприємств, установ і організацій райцентру боролось шість команд.

Змагання були організовані в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту і відбулись 9 вересня на хокейній коробці в самому центрі Ямполя.

Свої представників на турнір делегували колективи районної державної адміністрації, відділення поліції, пожежної частини, школи №2, агролісгоспу та молодіжної організації «Молодь Ямпільщини».

Запекла боротьба розпочалась з першого ж матчу і тривала до завершення турніру. Футболістам довелось звикати до піщаного покриття і нестандартних розмірів воріт, тим не менш, це лише додало матчам видовищності. Це підтверджує велика кількість глядачів, які прийшли по вболівати за своїх колег, а бо ж просто насолодитися футболом.

Команди були розділені на дві групи, переможці яких мали розіграти між собою звання чемпіона селища. В результаті безкомпромісної боротьби групу «А» виграла команда школи №2, а групу «Б» – команда молодіжної організації «Молодь Ямпільщини». Другі місця зайняли команди пожежної частини і агролісгопу.

Матч за трете місце між футболістами агролісгоспу і пожежної частини завершився впевненою перемогою пожежників. А фінальна зустріч між командами школа №2 і «Молодь Ямпільщини» ознаменувалась єдиним взяттям воріт – 1:0 на користь представників молодіжної організації.

Таким чином, переможцем першого чемпіонату селища з міні футболу серед команд колективів підприємств, установ і організацій стала команда «Молодь Ямпільщини», другою була команда школи №2, а замкнули трійку призерів футболісти пожежної частини.

Призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від Ямпільської районної державної адміністрації, а команда – переможниця отримали ще й цінні подарунки від Ямпільської селищної ради.