Цьогорічний День фізичної культури та спорту став святом для всіх ямпільчан. Вперше до змагань, забігів та турнірів залучили не лише школярів, а і дорослих.

До вашої уваги фотозвіт з масового забігу, який відбувся 9 вересня на бульварі Ювілейному. Приємно було бачити не лише окремих спортсменів, а і цілі колективи.

Поруч з дітьми бігли дорослі, даючи першим приклад для наслідування. Залишається сподіватися, що це не разовий захід, а зародження нових спортивних традицій в селищі.  

4 thoughts on “В Ямполі зароджуються нові спортивні традиції?

  1. Заходи, що проводилися, були не селищного, а районного рівня. До речі, я на фотозвіті не бачу жодного працівника селищної ради, то ж про зародження яких нових спортивних селищних традицій йдеться?

    1. а на что Вы надеялись, что ЦЫБУЛЬКО побежит? ххаах, смешно, она же только в своем кобинетике рассуждать может …. или не может, это тоже вопрос)

    2. Какие традиции?* Если внимательно посмотреть фото, то можно заметить все сделано для пиар администрации. Кто бежит всем видно: администрация и отдел образования. А где трудовые коллективы и спортивные общества?

      1. На фото также сотрудники детского садика, школ, клуба каратэ.Не надо говнякать прекрасное мероприятие!!!! А принять участие мог каждый желающий!!!!! Отличная идея проведения дня физкультуры!

Comments are closed.

error: Content is protected !!