В Ямполі торгують прямо на тротуарах

Приїжджі торгівці встановили свої намети на тротуарних доріжках поза межами ринку, чим не на жарт розлютили місцевих  мешканців, яким довелось обходити торгові ряди вузькою стежкою по калюжам.

Сьогодні до редакції нашого видання надійшло відразу декілька дзвінків в яких мешканці селища скаржились на безчинство приватних підприємців, які встановили торгові намети вздовж тротуару по вулиці Спасо – Преображенській, значно обмеживши прохід для пішоходів.

Торгівці розташувались так не через відсутність місця на ринку, а спеціально. Напевно, розраховуючи, що перехожі звернуть увагу на їх товари. Тим самим вони фактично перекрили рух по головній вулиці селища, яка, до слова, веде до однієї зі шкіл.

Тож, з самого ранку батьки з  дітьми зустрілись з несподіваною перешкодою на звичному шляху і були вимушені обходити її по проїжджій частині. Ситуацію ускладнив ранковий дощ, який залишив чимало калюж на нерівному асфальті. Таким чином, діти добряче промочили ноги, деяким навіть довелось повертатись додому, щоб перевзутися.

Таке неподобство викликало чимало питань у небайдужих ямпільчан, які зводились до того, хто дозволив встановлювати намети поза межами ринку? І взагалі, хто в Ямполі контролює вуличну торгівлю? Разом з мешканцями селища сподіваємося почути відповіді на них від місцевої влади.

5 thoughts on “В Ямполі торгують прямо на тротуарах

  1. наконец то! хоть писать об этой проблеме начали. Еще нравиться когда на этом маленьком проходике станут еще пару человек и бурно начинают посреди тротуара, между этими палатками , бурно обсуждать что то, хоть по воздуху лети в этом случае.

  2. Бедные детки ни тротуаров ни пешеходных переходов в виде “зебры”

  3. Следовало бы обратить внимание на то,как паркуются машины у магазина автозапчастей,который находится напротив отделения полиции. Вот там действительно обойти невозможно,нужно только выходить на проезжую часть. Люди возмущаются,но проблему поднимать не хотят, не верят в адекватную реакцию властей.
    Вот и тема для газеты…

  4. Нужно начинать с себя, а не ругать власть. Кто паркуется? – ЛЮДИ, а не чиновники. Большинство в нет гадит коментами, а нужно делом пример подавать………….

Comments are closed.