11 жовтня о 5:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу літньої кухні по вул. Покровській у м. Дружба Ямпільського району. Господаря вдома не було, тому пожежу помітили сусіди запізно.

Про це повідомляє Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Вже за 3 хвилини на місце події прибув черговий караул професійного пожежного посту м. Дружба. На момент прибуття рятувальників горіла дерев’яна літня кухня площею 20 кв. м, з якої вогонь поширився на покрівлю поруч розташованого дерев’яного житлового будинку. Також існувала загроза перекидання полум’я на сусідні житлові будинки. Приборкання пожежі вимагало значної кількості води, тому автоцистерни довелось дозаправляти від пожежного гідранта, який знаходився за 1 км від місця загоряння.

Всього на гасіння було залучено 6 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. О 5:47 вогнеборці локалізували загоряння, запобігши подальшому поширенню вогню. А о 9:02 пожежу вдалося ліквідувати.

Полум’ям знищено літню кухню, покрівлю по всій площі та перекриття житлового будинку на площі 80 кв. м., пошкоджено дерев’яні стіни на площі 20 кв. м.