У ямпільчан заберуть городи на полі біля колишнього Агротехсервісу, а їхні земельні ділянки будуть використані для житлової забудови.

Згідно з рішенням Ямпільської селищної ради від 12 жовтня було припинено право тимчасового довгострокового користування земельними ділянками, які були надані громадянам для городництва на полі № 6 біля колишнього Агротехсервісу, звільнені землі загальною площею 17,6 га були передані до складу земель запасу житлової та громадської забудови.

Цим же рішенням селищна рада затвердила детальний план території для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Про відповідний намір селищної влади стало відомо ще на початку вересня, мешканці селища мали місяць, щоб подати органу місцевого самоврядування свої зауваження та пропозиції. З огляду на те, що рішення все ж було прийнято, зауважень на адресу селищної ради не надходило.

Як вже повідомлялось, зазначена земельна ділянка розташована поруч з шкідливим виробництвом деревинного вугілля. Згідно з оприлюдненим на сайті селищної ради детальним планом, на ній планують виділити 53 ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків. Територія житлової садибної забудови складе 16,0050 га, а територія транспортної інфраструктури – 1,5950 га.

У оголошенні місячної давності «про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд за адресою смт Ямпіль, по вул. Речицька на території Ямпільської селищної ради» було вказано, що проект розробляється з метою надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції або членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції, але у прийнятому 12 жовтня рішенні про це немає і слова. Тож, скоріше за все, на земельні ділянки зможуть претендувати не тільки учасники АТО, а й інші мешканці селища.

1 thought on “В Ямполі на місці городів будуватимуть будинки

Comments are closed.