У трійці лідерів

КОМАНДА ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАЙНЯЛА ТРЕТЄ МІСЦЕ В КУБКУ УКРАЇНИ З КОНТАКТНОГО КАРАТЕ

23 жовтня Шостка приймала Кубок України з контактного карате А-Будо, в якому традиційно прийняли участь наші земляки – спортсмени з Ямполя, Свеси та Дружби. Окрім того, чимало учасників приїхало з С-Буди, Конотопа, Охтирки, Чернігова, Харкова та Києва. Всього спортивний комплекс «Імпульс» прийняв близько 350 учасників.

Як повідомив тренер-викладач Сумської ОДЮСШ Єдиноборств та клубу «Самурай» Ігор Кучер, Ямпільський район на цих змаганнях представляли дві команди: «Самурай» та «Легіон».
За підсумками турніру наш район посів третє місце, свій вклад внесли спортсмени клубу «Легіон», які змагались в таких видах програми як ката особисте, ката командне, кобудо (ката зі зброєю), поєдинки на ножах та палицях. А клуб «Самурай» допоміг команді набрати залікові бали, змагавшись в розділі куміте (поєдинки).

У наймолодшій віковій категорії 6-7 років із 37 учасників на п’єдестал піднялися лише спортсмени клубу «Самурай»: І місце Пятниця Матвій, ІІ місце Лучанов Дмитро, ІІІ місце Бурнос Богдан. Також в розділі командне куміте ця трійка, не залишивши жодній з чотирьох команд шансів на перемогу, посіла перше місце. Категорія 8-9 років теж майже була розгромлена нашими спортсменами, із 35 учасників І місце посів Знайченко Богдан, а третє Прокопенко Даніїл, який дебютував на цьому турнірі. В категорії 10-11 років точилася жорстока боротьба між одноклубниками, так як з 29 учасників 5 спортсменів були з клубу «Самурай», тож їм довелося змагатися між собою за вихід до півфіналу та фіналу. Бородаю Ярославу та Ходаку Руслану довелося поступитися більш досвідченим одноклубникам, але, перемігши попередні поєдинки, їх виступ також можна вважати вдалим. Фінал в цій категорії теж був «самураївським», Кожедуб Олександр та Школьний Дмитро продемонстрували дуже добру техніку та високий рівень підготовки. І місце – Школьний Дмитро, ІІ місце – Кожедуб Олександр. У командному виді куміте Білобаба Владислав проявив сильний бойовий дух, так як йому довелося змагатися із суперником, більшим за нього у два рази, але це йому не завадило зайняти ІІІ місце.

Спортивний календар клубу в цьому навчальному році буде дуже насиченим, тож ми поздоровляємо наших спортсменів вже з другим вдалим виступом у цьому сезоні та бажаємо подальших успіхів. А вже 30 жовтня команда «Самурай» буде приймати участь у відкритому чемпіонаті Сумської області з олімпійського карате у місті Суми.