Хто збагатився на ямпільських дорогах?

Посадові особи ТОВ «Механізований будівельний центр» можуть бути причетні до привласнення бюджетних коштів під час ремонту автодоріг Ямпільського району

Шосткинською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 Кримінального Кодексу України за фактом привласнення бюджетних коштів посадовими особами ТОВ «Механізований будівельний центр» під час виконання ремонту автомобільних доріг на території Ямпільського району.
Про це йдеться в опублікованому в інтернеті листі за підписом прокурора Сумської області В. Матвійчука на ім’я народного депутата України Андрія Деркача. В документі вказано, що кримінальне провадження відкрито саме на підставі звернення нардепа.

Як стало відомо нашому виданню з достовірних джерел, підставою для звернення слугувала незадовільна якість ремонту автомобільних доріг Т-19-15 КПП «С. Буда» – Ямпіль – Береза з під’їздом до м. Дружба та Т-19-12 Шостка – Ямпіль, на яких ТОВ «Механізований будівельний центр» протягом 2016 року проводило роботи з ліквідації ямковості.

Стаття, за якою відкрито кримінальне провадження проти дорожників, передбачає відповідальність за привласнення, розтрату або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. Якщо вина посадовців буде доведена, їм загрожуватиме обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відомо, що досудове розслідування у вищевказаному провадженні довірено Ямпільському відділенню Шосткинської місцевої прокуратури.

«Заробітчани» з Харкова

ТОВ «Механізований будівельний центр» зареєстроване 2010 року в місті Харкові, поява підприємства на території району на пряму пов’язана з ліквідацією ДП «Ямпільський райавтодор», який до 2015 року надавав послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

Саме тоді Служба автомобільних доріг у Сумській області провела відкриті торги, переможцем яких і стала компанія з харківською реєстрацією. Спочатку ТОВ «Механізований будівельний центр» довірили експлуатаційне утримання доріг місцевого значення, а згодом у відання підприємства перейшли і автодороги державного значення Т-19-15 КПП «С. Буда» – Ямпіль – Береза з під’їздом до м. Дружба та Т-19-12 Шостка – Ямпіль.

Станом на 18 січня 2016 року ТОВ «Механізований будівельний центр» опікувалося станом 235 кілометрів автодоріг Ямпільського району. При цьому ціна експлуатаційного утримання за кілометр дороги становила 32 тисячі гривень, – інформує «Вісник державних закупівель».

Без контролю

Діяльність підприємств дорожнього господарства в умовах тотального недофінансування галузі завжди викликала критику, не стала виключенням і робота ТОВ «Механізований будівельний центр». Проте, на відміну від підприємств з місцевою реєстрацією, у представників харківського підприємства було важко навіть вимагати звіту про пророблену роботу, за яку, до речі, було сплачено величезні бюджетні кошти.

Зокрема, представники підприємства проігнорували сесію Ямпільської районної ради, на якій депутати планували заслухати звіт і вказати на недоліки в роботі харківського підприємства. Тим не менш, навіть такий зухвалий крок не мав жодних юридичних наслідків для ТОВ «Механізований будівельний центр», адже районна рада жодного впливу на підприємство просто не має. Замовником і контролером проведених робіт є Служба автомобільних доріг у Сумській області, до якої достукатись ще важче.

News Reporter

3 thoughts on “Хто збагатився на ямпільських дорогах?

  1. НУ , и кто из нынешних власть имущих возьмётся за это беcпроигрышное мероприятие по продвижению себя на * скоро вакантные места * ? Давайте , организуйте сбор подписей , в конце – концов найти людей которые пострадали от * нашего автобама * и они напишут жалобы . Вариантов УЙМА , нужно всего лишь иметь соответствующие амбиции на будущее . Готов быть первым .

  2. Я имел в виду что могу быть первым с жолобой , знать бы кому её вручить . Недавно убил диск и хорошую резину .

Comments are closed.