Потяг «Суми –  Зернове» чотири  рази на тиждень  ходитиме за маршрутом «Суми – Н.Сіверський»

З 11 грудня потяг сполученням Суми-Зернове-Суми змінив порядковий номер, але це не відобразиться на графіку руху

Потяг, як і раніше, прибуватиме на станцію Янпіль, залізничну зупинку Івотка та станцію Хутір Михайлівський по неділях, вівторках і п’ятницях. Зорієнтований, в першу чергу, на студентів, він і далі надаватиме їм можливість зручно дістатись в понеділок вранці в обласний центр, а у п’ятницю ввечері вирушити у зворотньому напрямку.

Починаючи з 10 грудня цей же потяг по понеділках, середах, четвергах та суботах ходитиме за іншим маршрутом: Суми-Новгород Сіверський. Звичайно, до залізничних зупинок Ямпільського району у зазначені дні він приїжджати не буде, але буде рухатись через близькі до нас станції Терещенська та Шостка, що надасть мешканцям району додаткові можливості дістатись до обласного центру.

Так у понеділок, середу, четвер та суботу потяг прибуватиме з Сум на станцію Терещенська о 20:00, а значить ямпільчани встигнуть зробити пересадку на електропотяг підвищеного комфорту Фастів-Зернове і дістатись до Янполя, Івотки чи Хутора Михайлівського. До речі, цим же потягом у зазначені дні можна буде вирушити і у зворотньому напрямку, сівши на нього о 22:50 в Шостці, або о 23:28 в Терещенській.

Ямпільчанам буде цікаво дізнатися і про ціни на квитки на даний потяг. Згідно з даними сайту booking.uz.gov.ua, 11 грудня з зупинки Івотка до станції Суми можна було доїхати за 60 гривень 45 копійок. Стільки коштуватиме квиток у плацкартному вагоні, ще 25 гривень доведеться доплатити за білизну. Квиток у купейному вагоні обійдеться мешканцям райцентру в 105 гривень 84 копійки.

News Reporter

1 thought on “Потяг «Суми – Зернове» чотири рази на тиждень ходитиме за маршрутом «Суми – Н.Сіверський»

  1. Що ж тут зручного? Прибувае в Суми о 4 ранку, коли ще не ходить транспорт. Треба сидiти на вокзалi, ще пару годин, поки розвидниться, або платити за таксi.

Comments are closed.