24 грудня о 01:59 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку на вул.Шевченка у смт. Ямпіль. На гасіння залучили черговий караул 10-ї  Державної пожежно-рятувальної частини.

Вже за 3 хвилини вогнеборці прибули на місце виклику та встановили, що вогонь спалахнув у дерев’яному будинку, в середині утворилось сильне задимлення та горючими конструкціями полум’я поширилось на покрівлю.

Додатково до ліквідації пожежі залучили відділення професійного пожежного посту з смт.Свеса, яке також забезпечувало підвіз води від водозабірної станції, що знаходилась на відстані 800 м від місця події.

Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіла двох людей без ознак життя.

О 02:21 загоряння локалізували та о 06:30 – ліквідували. Всього до гасіння було задіяно 11 чоловік особового складу та 3 одиниці спецтехніки.

На місці надзвичайної події працювала слідчо-оперативна група у складі працівників районних підрозділів Національної поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Загиблими виявилися господар будинку 1965 р.н. та його співмешканка 1973 р.н. 

News Reporter