У 2016 році на Ямпільщині не було жодного вбивства, проте зросла кількість крадіжок

В 2016 році Ямпільському відділенні поліції було зареєстровано 2333 заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, з них 295 було внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування. Для порівняння, у 2015 році таких було 215.

Про це повідомляє районна газета «Голос часу»

В розрізі подій злочинність має такий вигляд: особливо тяжких злочинів зареєстровано 9 проти 3 минулого року, тяжких злочинів зареєстровано 96 (проти 72 минулого року), з яких 36 розкрито.

Не зареєстровано жодного очевидного вбивства і тяжкого тілесного ушкодження, хоча в минулому році було зареєстровано по одному такому злочину. Зареєстровано 2 грабежі (у минулому році було 5), обидва випадки були розкриті та 1 нерозкритий розбій. Крадіжок у 2016 році було 164, з яких 63 розкрито (у тому числі вісім квартирний крадіжок, з яких розкрито 5). Також, поліція зареєструвала 29 наркозлочинів, з яких розкрила 21. Окрім того. Було виявлено один притон.

Протягом року було зареєстровано 6 злочинів, які стосувались обігу зброї, 11 випадків шахрайства, 3 господарські злочини, 5 випадків незаконного заволодіння транспортним засобом, 1 службовий злочин, 2 незаконні операції з металобрухтом. Протягом звітного періоду було скоєно дві дорожньо-транспортні пригоди, проти 4 минулого року.

В Ямпільському відділенні поліції на профілактичних обліках перебуває 164 особи, з яких 52, які допускають немедичне вживання наркотиків та 15 неповнолітніх.

Протягом року було складено і 443 адміністративних протоколів, накладено штрафів на суму 9 986 гривень, з яких було стягнуто 3 322 гривні.

Мав місце зріст питомої ваги по кримінальним правопорушенням, вчинених особами, у яких судимість не знята або не погашена – 67 осіб (питома вага складає 44,1% від скоєних злочинів, в стані алкогольного сп’яніння – 22 особи (14,5%), особами, які раніше вчиняли правопорушення – 102 особи (67,1%), неповнолітніми – 7 осіб (4,6%), в групі – 31 особа (питома вага складає 20,4% від скоєних злочинів). Він пояснив це погіршенням соціально-економічної ситуації в районі, відсутністю роботи та прийняттям так званого «Закону Савченко» (зміни до Кримінального кодексу України щодо зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання). Відповідно до цього закону з місць позбавлення волі достроково вийшли та ще вийдуть правопорушники, засуджені за тяжкі та особливо тяжкі злочини, що може призвести до зростання корисливо-майнових злочинів та злочинів насильницької спрямованості.

error: Content is protected !!